reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

Mój brał Fertilman plus ale w klinice polecili TENfertilOn i TenfertilOna że podobno tańszy i coś tam coś tam więc się przerzuciliśmy 🙃 W sumie to zraz sobie skład porównam
fertilman plus ma więcej składników
 

Załączniki

  • IMG_5267.jpeg
    IMG_5267.jpeg
    70,5 KB · Wyświetleń: 45
  • IMG_5270.jpeg
    IMG_5270.jpeg
    132,1 KB · Wyświetleń: 44
reklama
u mnie pierwszy okres po droznosci był chyba najgorszy dla mnie psychicznie 🫣 bardzo się nakręciłam, wręcz byłam pewna wewnętrznie ze na pewno się uda
Mam właśnie to samo, czuje się inaczej.. jednakże w głowie mam okres, że znowu będzie to samo, czekam jeszcze.. zobaczymy 😪
 
Nie wiem jeszcze co dalej z ivf, ale mimo to zamierzam polepszyć trochę te moje komórki.
Biorę pueria uno, Wit C, Wit d i magnez. Czytałam że inozytol poprawia jakość oocytów. Może wiecie lepiej jak tak to może polecacie jakiś? A może jeszcze jakieś propozycje macie co suplementować?
 
Nie wiem jeszcze co dalej z ivf, ale mimo to zamierzam polepszyć trochę te moje komórki.
Biorę pueria uno, Wit C, Wit d i magnez. Czytałam że inozytol poprawia jakość oocytów. Może wiecie lepiej jak tak to może polecacie jakiś? A może jeszcze jakieś propozycje macie co suplementować?
jakiś czas temu zrobiłam screenshota suplementów z którejś grupy in vitro na forum 🙈
 

Załączniki

  • IMG_5162.jpeg
    IMG_5162.jpeg
    80,3 KB · Wyświetleń: 70
reklama
Jakie suplementy kupujecie partnerom? Mój bierze fertilman plus od roku nieprzerwanie i chętnie bym coś zmieniła. Poproszę polecajki :)
Mój bierze ProsperM, bo taki kazał androlog. W ciążę zaszłam po 2 miesiącach stosowania (poroniona). Od razu wtedy zaczął brać na nowo, ale teraz od 6 miesięcy póki co cisza i ciazy brak 🤷‍♀️
 
Do góry