reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LISTA KWIETNIOWYCH MAMUŚ

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witajcie,
O widze , że robi się nas coraz więcej :) Super :)
Ja ostatnio mało piszę bo jestem chora, a dzisiaj na domiar złego musze z moim przeziębieniem siedzieć w pracy, no ale cóż, jakoś musze wytrzymać.
Pozdrowienia dla wszystkich kwietniowych mam :)
 
reklama
Hej!

Mam na imię Kasia. Dziś dostałam link do tej strony i od razu postanowiłam się zapisać. Mój maluszek jest planowany na 5 kwietnia  :)
 
Fantastycznie, że jest nas coraz więcej :)
Anek uważaj na siebie, a w zasadzie nie tylko na siebie! Wracaj czym prędzej do zdrówka :)
Pozdrowionka dla kwietniowych ciężarówek
 
Witaj Żuczku!
Dopisuje Cię do listy!
Olevka podaj swój termin bo musze go uzupełnić.
 
Madzia!
Zdjęcia z usg 3d i 4d są wspaniałe. Jednakże w mojej okolicy pewnie nie ma takiego sprzętu. Cóż, przy takim usg. wcześnie można wiedzieć jaką niespodziankę ma się w brzuszku.
 
Niestety ja tez w Krakowie nie moge nigdzie znalezc. Wiem ze robia w W-wie w jednej klinice, ale jak na razie nie wybieram sie... ;) na razie! Zobaczymy moze jakis wyjazd sluzbowy...
 
Witajcie :)

Mi już trochę przeziębienie mija, ale nadal czuję się kiepsko i musze chodzić do pracy :(

Wiecie jak to miło że te nasze forum kwietniowe zaczyna ożywać :)

Magdaleona dzięki za link.
 
reklama
@Magdaleona
Wydaje mi się, że w tak dużym mieście jak Kraków napewno cos takiego jest. Poszukaj może jakieś prywatnej przychodni ginekologicznej czy czegoś podobnego tam powinno to być np. www.cm-lim.com.pl

W Warszawie z tego co słyszałam jest w kilku miejscach.
Też myślałam, żeby sobie zrobić takie usg i pewno zrobie tak w połowie ciąży :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry