reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Ja sie nie gniewam:-D
A swoja droga sokoja ma racje jak potrzebuje jesc to nie ma problemu. W tym wieku powinna byc porcja po 180 ml a moj zjada po 210 i ja nie robie z tego problemu. Zreszra ja mu nie zageszczam wiec pewnie wiecej chce.
A nie boli go brzuszek Kum jak na noc gesta kasze zje? Jakos na noc to mi pediatra mowil ze samo mleczko bo obciaza sie zoladeczek
 
Ostatnia edycja:
Hej :-)

Ale niedorobiona dziś jestem ;-)

Natalia obudziła się o 7.30, drzemkę miała o 12 i trwała do 15.30. teraz szaleje na podłodze, domagając się uwagi. Na dodatek Mati ciągle coś wymyśla i kombinuje. Ech co w te moje dzieci wstąpiło?!?!

Co do zwierząt. To właśnie wczoraj Mati ponownie poprosił o zwierzątko. Mówię mu, że mamy pieska i kotka, a ten, że on chce w domu zwierzątko. Ech.... Znalazłam na allegro hodowlę mrówek lub dżdżownic - może wystarczy ;-)
 
Kasia, serio zablokuj wujka google. Moja nie raczkuje, nie siada, skladac sylaby zaczela niedawno, typu mama, baba.. A dzis dopiero popelzala do tylu.
Nie ma co panikowac:-)
 
Dzień dobry. Czy ktoś nas jeszcze pamięta???
Wyszłam dziś ze szpitala z Oliwią... Byłyśmy od poniedziałku Jak to mój mąż mówi: wiem że jak wyjeżdżam to zawsze sobie coś znajdziesz by się nie nudzić ;-)
To fest rozrywka! Zdecydowanie NIE polecam!!!
Tyle się strachu najadłam. Eh.
No ale wszystko za nami, jesteśmy w domku.
Oliwia śpi. Natalka śpi. A ja się upajam błogą ciszą :-)
 
Katka wsio ok???

Szkudnik właśnie leży na macie, tata gra na konsoli a ja forumuję... Ot rodzinka...

Wojtas też zjada 210ml o 19.30 i je dopiero rano o 6.00 KP ale jak ząbek szedł to budził się - myślałam wtedy, że na jedzenie - ok 3 potem o 4 czasami jeszcze o 5. Wyszłam z założenia, że rośnie intensywnie, dużo się rusza to może potrzebuje więcej jedzenia i karmiłam. Ale jak Kastet wyszedł to skończyły się nocne pobudki. Pewnie do czasu... :confused2:

Mamo B. Wojtek też nie siada - jak się go posadzi to siedzi ładnie, długo i prosto ale sam z leżenia usiąść nie umie. Raczkować też nie raczkuje tylko pełza, a sylab nie składa wrzeszczy jak jaskiniowiec: Haaaaaaaa, hyyyyy! Eeeeee! :confused2:
 
reklama
Katka, ja Ciebie pamietam. Coz za pytanie. Mialas rodzic w grudniu:D

Co sie stalo?? :o

Ostatnio spie w dzien z Dasiem i drzemki 40 min trwaja nawet 90...
 
Do góry