reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

My nie mamy zwierząt bo mąż alergik. Dzieci pewnie dostaną rybkę Nemo albo żółwia na czyjeś urodziny.

Kasia masz rację z tym roczkiem. W dawnych czasach małe grobiki to chleb powszedni. Daj Boże zdrowia naszym dzieciom. Śmierć dziecka to jest najgorsza rzecz na świecie. Ja mam słabą psychikę i bym z tego nie wyszła.
 
reklama
Dzień dobry, postaram się wbić w rytm ale jak kogoś pominę to przepraszam.

Undomiel nie wiem gdzie twoje przygody ze zboczencem, ale dobrze ze to nikt groźny nie był.
Kasiuchna witaj ponownie :)

Ja sprzatalabym regularnie jakbyśmy byli na swoim. Teraz jak pomyślę ze będę codziennie sprzątać a ktoś przyjdzie i 5min nabrudzi i ponarzeka ze TYLKO tyle wyczyścilam to mnie na wymioty się zbiera. Sprzątam raz w tygodniu. odkurzam i myje podłogę codziennie bo Z lata po niej.
Makota zmień pediatrę. i podpisuje się pod tym co Kum ci napisała. nie swiruj z przekładaniem Adama.
Mamo B. gratulacje dla Laury :D

teraz trochę o nas.

Zolka zasnęła kolo 21 po tym jak m ja wykąpal i nakarmil. Obudziła się po północy to dostała cyc, a po godzinie znowu pobudka. Przytuliłam i potem spała do 4.30, 7.00. kolo 10 zasnęła na drzemkę, o 11.15 jadła kaszkę teraz bawi się na kocu i marudzi na zmianę. zaczynam podejrzewać ze wymusza noszenie na rękach. nie wiem jak to rozróżnić kiedy terror a kiedy wołanie o pomoc.
Udalo mi się dzisiaj sprzątać łazienkę i kibelek na dole. Zaraz chcę te kuchnie skończyć ale marudna Z musi spać iść najpierw.
Właśnie przyszła i wstała przy ławie. i zaciesza przy tym.
 
Ostatnia edycja:
A i nas pies wszędzie. sierść to zmora ale nie wyobrażam sobie aby ja oddać. poza tym czytałam że dzieci które do 1rz wychowują się ze. zwierzętami rzadziej chorują (mniej antybiotyków) , rzadziej mają alergie i uważam że dobrze ze mamy te pieseły :)
 
W. też wrzeszczy dzisiaj brzydko. Siedzenie już jest passe, teraz czołga się do mnie z wrzaskiem ( nie mylić z płaczem ) i się po mnie wspina.
Wygląda to komicznie bo nogi wyprostowane, dupka w górze a góra zgięta w pół, głowa na ziemi i jękoli. Dopiero jak podam mu ręke i on się wyprostuje do stania to jak za dotknięciem czarodziejskiej różczki koniec wrzasku i piękny uśmiech na oślinionej buzi :)

Ja to mam chyba za dużo czasu. Mały śpi a ja już googlam jak to z tym jego guganiem i czemu nie guga. I oczywiście jak to google już mi podsunął, że dzieci autystycznie nie gaworzą :/
 
Dzień dobry, mam nadzieje nie nie urwie mi posta!
Czytam ze wasze dzieci już wstają! Gratuluje! Liwia dopiero od jakiegoś czasu pełna zaczęła, teraz robi to coraz szybciej i chyba powoli przymierza się do siadania ale myślę że jeszcze trochę.

Co.macie na myśli pisząc o guganiu? Ze w ogóle czy że sylaby czy coś? Oliwia tez nie jest jakaś taka rozgadana bardzo.
W kwestii śmierci dziecka to niestety przeżyłam, nawet największemu wrogowi nie życzę
 
reklama
Do góry