reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Kornela u Natalii też tak było - co mleko to kupa. Po 3 dniach wyszedł ząb :-) Z tym, że kupy nie były zielone i nie miały śluzu :no:


Makota w końcu :-) Widzisz: wypoczęta ;-) mama = szczęśliwy Daś :-)


Siedzę sobie i buszuję w necie, aż tu nagle słyszę dziwny dźwięk - coś jakby skrobanie, ale nie całkiem. Rozglądam się - Mateusz koloruje, a Natalia leży na brzuchu. Podchodzę od córki z myślą, że paluszkami drapie w parkiet. A tu niespodzianka - mała gryzie crocsy brata :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Katka co się działo?
Kornela coś zrobiłaś że Bartek ci cała noc śpi? Ja miałam nadzieję że przy mm na noc będzie lepiej spać, ale to nie pomogło.
Haust wszystkiego trzeba spróbować w życiu. nawet cricsow starszego brata :)
Elifit, Makota dobrze że sobie pospalyscie.
Sokoja zdrowia dużo dużo.
Zola dzisiaj na obiad zjadla 250g (ziemniak, fasolka szparagowa, marchewka i kurczak). Bylam w szoku bi mleka to na noc ledwo 150ml wypija, a często nawet zostawia.
 
Lilla, ja tez bym chetnie zjadla taki obiad :) smakowalo Zoli ;)

Haust - Adas gryzie literki z puzzli piankowych i moje klapki :/

U nas dzis poszly 3 rzadkie kupy. Ja juz chyba 327 razy myslalam, ze juz ida zeby i nic...

W tym tyg m do pracy chodzi na 18 wiec daje rade pospac, a wieczorem ogarniam. Pewnie bez m skoncza sie drzemki :p

Poki nie mam 2 dzieci i macierzynski moge sprobowac pospac
 
Jutro na 20 many do pediatry bo dzisiaj byl na konferencji.
Oby jakos mnie uspokoil albo pomogl bo co zje to kupa ze sluzem.
Dziecko wesole tylko te kupy. Odstawilam wszystko. Dostaje tylko mleko i wode.

Lilla wiesz on jak byl na piersi to w nocy mial jedna pobudke a odkad przrslismy na mm to przesypia ale i spi z nami wiec jak sie roi,otwiera w nocy oczka to tule i spi dalej.
Z kolei mojej siostry 2- letni syn wsraje do tej pory 2 razy w nocy na piciu,caluska itd. Jak byl malutki to byly pobudki co godzine
 
reklama
Dzień dobry :) A właściwie wieczór.

Chciałam napisać wcześniej, ale Witek nie chce iść spać. Od kilku dni ma jedną drzemkę ok 13 i śpi godzinę, a potem drugą pół godziny. Także nie śpi od 17 i nie zapowiada się na spanie. A ma humor dziś, ciągle się cieszy i wyglupia :)

Gratki dla Laury o Dasia!

PS zboka dziś nie było, ale mąż ma kupić gaz. Lilla nic się nie stało, tylko się wystraszyłam .
 
Do góry