reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Kornela dodaje jedną miarkę, nawet taką niecałą. Podaje normalnym smoczkiem, właśnie chodzi mi o to żeby tak szybko nie leciało. Ja daję ryżowy, nie zauważyłam żadnego wpływu na kupę, nadal jest jedna na 1-2dni.
Ja zaczęłam od warzyw ale że Młody się sfochał na warzywa to zaczęłam przeplatać owocami.

Lilla Młody do kuwety już też próbuje dotrzeć:eek:
Przez łódzkie będziesz zmierzać? To kup po drodze mleko i możesz wpadać, bo nie mam kiedy do spożywczego zejść:p
 
Tusia taka miarke jak od mleka tak? Mam oba wiec moze kukurydziaby sprobuje na noc. Dziekuje Ci za odp. Chyba jeszcze troszke i zaczne myslec o owocach mimo ze on wsuwa ladnue warzywka.
 
Lilla - jak tam podroz? Pojde na chwilke. Jestem u szwagra, a od nich rzut beretem. Do domu tez blisko. Rok temu bylo fajnie

Fryzjer powiedzial mi komplement. Albo mu za to placa, albo byl mily :p
 
Ostatnia edycja:
mamy jeszcze tylko niecałe 90km. Zola przed chwila zasnęła po tym jak śpiewalam jej kołysanki.
z małżem kosa. jedziemy w totalnej ciszy. jak zawsze kłótnia o prowadzenie auta. denerwuje się bo on uważa że kiepsko jeżdżę, a im dłużej nie daje mi prowadzić tym ma więcej racji.
 
ho ho ho Meeeeerryyy Christmas ;-)
ale mi się świąteczny klimat wkręcił. Choinka stoi ślicznie przystrojona i w całym mieszkaniu pięknie nią pachnie + zapach ciasteczek, które z Synkiem upiekliśmy, Maleństwo wpatrzone w światełka jak zahipnotyzowany, no cud, miód i orzeszki :-D.

A tak poza tym to zapierdzielałam dzisiaj jak mały robocik i padam na cycki (albo raczej cycki mi padają, bo dalej jakis kryzys mlekowy mam!!!). Pozostało mi upieczenie jeszcze 2 rodzajów ciasteczek, pakowanie prezentów i uzupełnienie braków w prezentach, bo nie wszystko jeszcze mam. Ale to jeszcze dzisiaj i jutro ogarnę.
Lilla mam nadzieję, że dotarliście na miejsce.
Michalina - córeczka tatusia ;-) oj będzie miała Melcia u Tatusia dobrze :laugh2:.
Tusiaczek, a Szymek tak się mobilnie turla czy czołga?
Makota dobrze, że z Adasiem ok, ale czemu to usg musieliście robić tak na cito, bo chyba przeoczyłam?
 
reklama
Sokoja ho ho ho:D
Szymek się czołga z nieśmiałymi próbami raczkowania;)

Lilla wybacz musiałam:p
 

Załączniki

  • 1419100124453.jpg
    1419100124453.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 38
Do góry