reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Małgorzata śliwki suszone są z bobovity. Gratuluję siadania :)

Kornela ja też mieszam i też przede wszystkim skład.

GiB gratuluje zęba :) u nas też coś się kluje ale jeszcze nie ma kreseczki.

Mika u mnie dziś piździło wręcz. Ale to blisko kieleckiego więc norma ;)

Kum dziękuje dobra kobieto. Już wiem skąd ręce ręce panika na brak mamy i to jęczenie w nocy.
 
reklama
Dziewczyny to na co zwracacie uwagę w składzie? Czego powinno sie unikać? I skąd Wy to wszystkie wiecie? Ja to jak zwykle w ciemnej dupie ze swoja wiedza
 
Kornela z pierwszego dziecka a skąd.

A skład to chyba jak wszędzie:
-żadnej soli
- żadnego cukru czy syropu fruktozowego
- żądnych barwników
- żadnych mączek zagęszczających
- mięso tylko 1 klasa
Co tam jeszcze dziewczyny. ..
 
Ostatnia edycja:
Witam

Lilla cieszę się, że podróż minęła spokojnie i że już w domku jesteście:)
Gib Gratuluję zęboli.
Tusia to widzę że okres biegania za dzieckiem i chowania wszystkiego już się u ciebie zaczął:D Gratki :)
Małgorzatka następna zdolniacha na forum :D Coś czuję że moja córa też będzie wywrotowcem hehe i wszystko w innej kolejności będzie :D
Kornela ja też używam słoiczków różnych firm:) Co do kleiki dodaję ostatnio miarkę tak jak tusia.

Kum wklejam ci link odnośnie dyskusji na temat spania. Dużo tam przepychanek słownych ale jak będziesz miała chwilę to wyczytasz co cię interesuję.
Do babybump - Niemowlę - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
Sen dziecka - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
Re: samodzielne zasypianie :-((( - Niemowlę - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl


U nas dziś dzień lepszy, mniej jęczenia ale za to miałam kupę roboty bo paczka z pl przyszła i musiałam ogarnąć żarcie pomrozic itd. Pozatym nie wiem czy to zasługa wprowadzenia rutyny również przed drzemkami czy to ze zaczęłam zwracać uwagę na czas czuwania ale Julka spała ponad dwie godziny ciągiem. Normalnie byłam w szoku :D:D
Plecy dalej bolą chcyba muszę do lekarza :/
 
Sokoja w smyku sporo osób było, ale bez tragedii, mąż poszedł płacić, to mówił, że jedna osoba przed nim. ale to smyk megastore taki bardziej "wolnostojący", nie w środku CH (znaczy CH, ale takie, które ma kilka budynków, ikeę, markety budowlane itp, więc akurat i z parkowaniem nie było problemu, bo parking tylko dla smyka, superpharmu, pepco i siłowni. obok w typowym CH nie było chyba by gdzie zaparkować...).

skład słoiczków: ja jeszcze patrzę, czy np. marchewka z ziemniaczkami nie ma w składzie groszku/selera/pietruszki/itp...

Gosia gratuluję zęba!

Mika w stolycy też wiało i padało...
 
Witam dziewczyny,przepraszam ze nie jestem na bieżąco, wczoraj nadrobilam i padlamB-)

Najbardziej przerazily mnie myszy u Lilly, ja się panicznie ich boje,bleeeehhhhh

Lilly dobrze ze podróż minęła bezproblemowo

Kornela ja jeszcze nie daje Hani kleików i kaszek

Tak ogólnie Gratuluję wszystkim dzieciaczkom ząbków,pierwszego siadania, obrotów,pelzania:-D

Hania tez juz powoli się przemieszcza,próbuje siadać, gada jak kataryna,czas leci niemilosiernie....

Małgorzatka ale fajny pomysł z podzielenie prezestaw:)

Ja dziś planuje złożyć Oli domek dla barbie ale musze eksmitowac się z domu bo nie będę ryzykowala :-D

Przygotowania do świąt idą pełna para,wigilia i pierwszy dzień świąt u mnie(męża urodziny) więc mam co robić

Zdrówka dla wszystkich i miłej niedzieli
 
Dzień dobry

Kurde, nadal brzydka pogoda, buuu. Miałam pomysł jechać do ch Oli Mikołaja pokazać, ale właśnie wymyśliłam, że nie będę dla jednego zdjęcia dwie godziny w korku stać, żeby potem z parkingu wyjechać.. Wiec Dziś leniwa niedziela w domu
 
reklama
Czy ten grudzień się kiedyś skończy?????? Bo ja mam już dość. Ten miesiąc jest dla mnie bardzo zły. Non stop coś. Przydałby się reset, tylko jakoś nie wiem jak miałoby do tego resetu dojść.
Jestem wypluta.
:-(
 
Do góry