reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Dzień dobry:D

Limonka dzięki ja też już lepiej, tylko w krzyżu mnie połamało teraz dla odmiany:banghead:
Ale już wychodzimy na prostą, dziękuję wszystkim za życzenia zdrowia. Widać pomogły:thumbup::D

Dzień dobry Mamo B. Nie wiem kim jesteś, ale myślę, że już za późno żeby się dołączyć:p

Lilla spokojnej podróży życzę, chociaż chyba za późno bo Ty już pewnie większość drogi za sobą masz:)
Szymek trze oczy jak walczy ze snem.

Pola ja stosuję kleik do mleka, nie na gęsto tylko dodaję do butelki. Mleko jest wtedy gęstrze, przez co mały bardziej się męczy przy jedzeniu i łatwiej zasypia.

Od godziny próbuje odpisać by praktyce ciągle gonię dziecko, a to z kuchni go wyciągam a to spod suszarki, a teraz kabel zobaczył pod ścianą. Wykończe się dzisiaj. A Młodemu kask kupię na święta. Jego próby śniadania kończą się co chwilę głośnym bach o podłogę, nie nadążam go zbierać a już się rozbija. Teodor stał się ulubioną zabawką. Ze strachu biedak zamieszkał w umywalce w łazience i wychodzi tylko na jedzenie jak dzieć śpi.
Dom wariatów normalnie:sly:
 
reklama
Tusiaczek - sliczna opowiesc. Niedlugo choinka bedzie ulubiona zabawka ;)
Pola - ja bede dawala kaszke, bo chce stopniowo, ale w miare szybko uwolnic sie od cyca. Dzis zjadl 15 ml i mowil mmmmmmmmm ;)
Sokoja - Adas tez wyciaga raczki
Kornela - te wrzaski to przez skok
Szlag by trafil tych lekarzy. Dasiowi nic nie jest. Rownie dobrze moglam isc do laryngologa i na morfoligie z crp. Spedzilismy 4 godz w szpitalu, gdzie bylo 8 miliardow zarazkow. Odespalismy ten koszmar...

Co jak co, ale syna mam dzielnego.

Dzis fryzjer i imieniny szwagra. Jutro do przyjaciolki. Jeszcze firany mam do uprania, okna do umycia i choinke do ubrania...

Milego weekendu
 
Ostatnia edycja:
Witajcie

Nie mam dziś siły.
Dzieci chore oboje katarzą.
Do tego jedno kupy nie robi.
M do 18 w pracy.
Dobrze że chociaż pranie zrobione i zupa wstawiona.
Ponarzekałam. Można wydać lincz :p

Pola u mnie panika była bo obudziła się a tu tata i Aruś a ona chciała mamę. Nie chciała się u niego uspokoić.

Makota dobrze że wszystko dobrze. Fajny weekend ci się kroi.

Tusiaczek witaj wśród żywych. Twój syn już taki mobilny? Hehe kot się boi a to dobre :)

Michalina no w końcu córeczka tatusia się mówi.

Lilla szerokiej drogi i przyjemnego odpoczynku ci życzę
 
Makota choinka stoi na szafce, bo obaj z Teodorem się na nią czają:eek:

Elifit moje dziecko przemieszcza się z prędkością światła, w dodatku ma dziwne pomysły jak próby zjedzenia kocich chrupków:eek:

Dziewczyny problem.
Potrzeba pomysłu na prezenty dla sześcioletniej dziewczynki i dwóch chłopców lat dziesięć i dwanaście:eek:
 
Gry dobry pomysł.

limonko wrzuc tego linka o spaniu.

noc mielismy masakryczna. nie mam sil wiecej pisac. idziemy wlasnie na urodziny 3 latka. w prezencie zestaw narzedzi oraz mazaki pieczatki :) dla 6-latki tez mogly by byc dodatkiem.
 
Tusiaczku robisz normalnie mleko i ile miarek kleiku dodajesz do butli? Masz smoczek do papek czy przechodzi przez taki standardowy do mleka?
Dajecie kleik kukurydziany czy ryzowy? Obilo mi sie o uszy,ze ryzowy zarwardza dziecko a kukurydziany lepszy. Wyslalam meza po ten drugi. Bartek zjadl caly sloik dyni a i tak po godzinie wrzask o mleko i koniec.
Mialam w plabach dawac ten kleik lyzeczka ale moze sorobuhe jak Tusia.
Owoce podajecie rownolegle z warzywami? Ja narazie tylko warzywka.

Michalina ciesz sie,ze ja nosi i rozpieszcza. Gorzej jakby wylozyl sie Z piwem na kanapie;-)

Elifit czopek nie pomogl malej?
 
Jestem w PL :D
Mój mąż tam (w NL) już prawie 10 lat siedzi. Jak się poznaliśmy to po roku rzuciłam pracę i do niego pojechałam.

Kleiki czy kaszki to chyba konieczne bo jeden posiłek mleczny ma być w diecie. dodaje jak Tusia do butli na sen dodaje kaszke ryżowa. cztery łyżki na 120-140ml mleka z cyca. pije przez smoczek 0 czyli z jedna dziurą.
Tusia lepsze kocie chrupki niz kocie kupy...

Życzenia pomogły bo trasa naprawdę wysmienita. Dziecko się uprzejmie zachowuje i marudzi tylko trochę. Troche gada, troche grzechocze i trochę więcej śpi, ale i tak mniej niż we wrześniu.
Do kogo i gdzie na kawę mogę wpaść? Pola tyś w zach. pomorskiego??
 
reklama
Do góry