reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

HTo i ja się pochwalę, a co - Zuzia dziś leżąc na brzuchu zaczęła kombinować co by to pupę do góry podnieść. Komicznie to wygląda, bo głowę opiera na podłożu, a nogami.próbuje przebierać. Makota, Zuzia tez chce Siedzieć juz i za żadne skarby czasami jej nie położę...
Ja dziś zakupiłam sliniaki ceratkowe i marchewkę i brokuła z bobovity. Może w sobotę będzie nasz pierwszy raz, a dziś dziecko się obraziła, bo czekolady nie chciałam dać.. Jak się nie interesowała jedzeniem, to nie ciągnęło, a teraz wystarczy ze mam coś w ręku, już cmoka i krzyczy, żeby jej dać...glodzilla mała
 
reklama
Gosia a Ty spac nie możesz w nocy? ;-) Skończyłam prasowanie uffff, na jakiś czas moje dzieci nie będą wyglądały jak łachudry :-)
A ja idę sobie kanapki zrobić, bo dziecko mnie dzisiaj wyssało i do rana to z głodu padnę.
 
Hej, znów cały dzień BB włączane ale jakoś czasu brak. Teraz wieczorem miałam popisac ale maz namówił mnie na partyjke w wormsy na xboxie :d pamietacie to? I tak czas zleciła. Teraz leże w łóżku na tablecie i wpadlam na chwilę :)

Chwalipiety gratuluje sukcesów maluszkow :) :d
Moja tez ostatnio parę razy z brzucha na plecy się obróciła, ale na łóżku na podlodze jeszcze nie chce. A mozemza szybko ja podnosze jak zaczyna marudzic? Może powinna dac się jej pomeczyc?
No i chyba mamy zabka :d jutro potwierdze ale wieczorem jak smarowalam dziąsła to miałam wrażenie ze coś tam jest :d

Kawę uwielbiam ale ostatnio jakoś mniej pije bo zimnej nie lubię a jakoś tak wychodzi ze zostaje mi cały kubek zimnej,

Kum gratuluje przyrostu wagi :), kupa ciężko powiedzieć od czego, ale czytalam ze przy rozszerzaniu diety mogą się pojawić inne kupy nie świadczące o alergii ale lepiej uważać :)
Kornela ja podaje soczki ale nie codziennie i jak juz to te bez cukru i tez rozcienczam np. 30 ml soku i 70 wody.
Makota moja tez dwie się do siadania czasami jej głowy w ogóle położyć nie mogę tylko tak trzyma w powietrzu. Innych ruchów raczej malo na razie.
Pola dzięki tez poszukam na necie tych butów może uda mi sie cos znaleźć :)
Ja mam niekapek od 4 miesiąca ale ciężko nam idzie picie z niego. Raz jak dalam juli gesciejszy sok to ładnie pila.
Mleka jeszcze nie zageszczam bo jula przesypia noce. Może później znaczne.

Mam pytanie na mleko 2 przechodzi się po skończonym 6 miesiacu?

Dzień nawet miły tylko wszyscy lekko przeziebieni jesteśmy,tzn maz bardzo. Mam nadzieję ze jutro będzie mu lepiej bo maruda straszna z niego.

Lilla ja tez mam okropny bol pleców szczególnie jak dłużej pochodze. A w połowie pleców jak dotykam to bol jakbym siniaka miała. Ehh ciężkie życie. :)

Dobra lecie spać. Nie odpisalam pewnie na wszystko ale cos mi się dzisiaj nie styka tak jak powinno i nie pamiętam.

Terroryzowanym mamuskom życzę spokojnej nocy zresztą wszystkim życzę :)
 
Helou

Lilla nie przejmuj się. Nic się nie stało. :)

Moje dziecko już wyspane..

Limonka nieśmiało gratuluje ząbka? :)
Mleko 2 po 6msc.

Małgorzata gratki. :) Moja Zuza też siedzieć chce.

Sokoja do tej godz prasujesz wow ;)
 
Czesc !

Brakuje mi opcji dziekuje i lubie i suwaczkow, bo zapominam imiona dzieci :(

Sokoja - lubie :p

Limonka - ostatnio masz podobne pytania do tych, ktore zadaje sama sobie :p xbox wciaga :o

Szukam prezentu dla Dasia od chrzestnych. Nie mam pomyslu
 
Kum a może alergia na coś co zjadł?
Szymek też nie ma objawów innych niż skórne.
Większość kubków, które widziałam było od szóstego miesiąca, ale podobno są też od czwartego. Jak chcesz pominąć etap butelki to ja bym już próbowała.
Ja zagęszczam mleko kleikiem ryżowym, na sześć miarek mm pół miarki kleiku. Liczyłam na dłuższe przerwy dzięki temu ale nic z tego. Smoczka nie zmieniłam, daję tym samym co wcześniej, tyle, że jedzenie zajmuje Młodemu więcej czasu i energii. Dzięki temu przy jedzeniu zasypia częściej.

Elifit gratuluję pierwszych przewrotów:thumbup:

Makota Szymek rwie się do wszystkiego, mam wrażenie, że najchętniej to by latał. Ale też widzę, że bliżej mu do siadania, niż do Raczkowania. Podobno niektóre dzieci tak mają;)

Kornela czy widziałaś wątek o rozszerzeniu diety? Ja po marchewce dałam ziemniak, potem dynie:)

Limonka Szymek jak próbuje robić coś nowego to krzyczy okrutnie, też na początku biegam i go podnosiłam bo myślałam że coś nie tak, ale teraz wiem że ekspresyjnie wyraża swoje starania. Wkurza się jak mu nie wychodzi. Mężu się śmieje, że Mały krzyczy Spartaaa!
Mleko następne czyli 2, po skończonym szóstym. Właśnie mi uświadomiłaś, że trzeba będzie iść po receptę:thumbup:

Oficjalne dzień dobry mówi Szymek, ja niekoniecznie. Wyrodna matka wrzuciła dziecko do łóżeczka, a sama z kawą i kotem siedzi pod kocem. Wstawienie łóżeczka turystycznego do salonu było jednym z moich lepszych pomysłów ostatnich tygodni;)
Brak dziś planu na dzień i na obiad. Shopping był wczoraj to już dziś nie można, chociaż Biedronkę trzeba będzie zaliczyć, bo w lodówce światło. Pewne jest tylko to, że Szymek je dziś gruszkę. Na termometrze cztery na plusie, więc spacer też będzie. Reszta jest niewiadomą, bądź też milczeniem jak pisał klasyk.
Nudzi mi się:rolleyes:
 
cześć dziewczyny eff sporo się dzieje, remointujemy ostatni pokój. Jak pamiętacie pół ciąży siedziałam w bajzlu. Teraz znowu wszędzie pełno kurzu. Prąd już ułożyliśmy, Teraz gipsowanie, równanie podłogi, gładź i może na wielkanoc się wyrobimy. Marzyłam zeby zawolac kogos do gladzi ale jak nam cene powiedzieli to... to postanowilismy sami robic :-p

cos nadrobiłam, odpisuje i jutro bede dalej nadrabiać.

Kornela - mam nadzieję, że dzieciaczki szybko zapomną o chorobach! Zdrówka dla nich.

graza - u nas liszaj wygląda tak, że jest mocno czerwona plamka na szyjce, która pod wpływem wody albo śliny jeżeli dobrze nie osuszyć i nie zapielęgnować zaczyna się hmm taka maziata robić, pojawia się płyn ciągnący się. Zapielęgnowane jest blade ale wciąż czerwone i struktura jest dziwna, lekko chropowata. Pani doktor nazwała to liszajem.

Tusiaczku - wiesz co, bo w mojej spacerówce mi to "siodło" strasznie sztywne się wydaje. Trochę jak krzesło kuchenne.

Kornela - mi się już marzy choinka. Później nie będzie nas całe święta w domu, chciałabym się nią nacieszyć :) ALE kupiłam M i Mel kalendarze adwentowe :D Największa atrakcja dla M. bo ani ja ani Mel nie jemy szoko :p

makota - co u hirurga?

Katka - szlachetna paczka ja też zaangażowana :)

mika - ja tez zmarzluch. Myślałam nawet ze to od tarczycy ale wyniki mam dobre.
I teraz to dobry czas na użycie talonu!!! :-D

lilla Mel po domu wiecznie jak menel chodzi. rajstopy, jakiś sweter z tygryskiem w jednej skarpetce, bo druga gdzieś przepadła :p I najczęściej sweter się podwija i wychodzi stare sprane body - moje ulubione, bo ciepłe i wygodne :D

co to są EMU?

elifit - gdzie ta piszcząłka twoja? :D miała byc na fb i ja czekam i czekam :p

doti - gratuluje 2x2 :p a jakie seriale lubisz? Mnie szokuje mój M on jakby się z kosmosu wziął. Zadnych kultowych filmów nie widział z Gwiezdnymi wojnami na czele! :p

lilla - mam nadzieję że zola je normalnie już. Tak, dalej mam suszę.

na tej stronie skończyłam :p 2658

makota - w apce jest opcja lubie i dziekuje.

dobra uciekam. Piekna pogoda u nas!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiosna :cool2: miłego dzionka :-D
 
reklama
Dzień dobberek dziewczęta!!!!!!

michalina powodzenia z remontami - my tez nie długo bedziemy sie bawic - kupujemy meiszkanie, w meiszkaniu beton, tp znaczy tynki, ale wylewki już są, ściany w maire gladkie, nie będziemy gladzić. ale reszta do roboty

Tusia a zmiany skórne Szymuś miał też na rękach i nogach, czy tylko na główce. mój ma zmiany tylko na głowie i twarzy. ciemieniucha na głwoie, brwiach i szorstkie świecące polcizki. i to od 2 meisięcy.
od tego co je to ma te "ciekawe" kupy

no na początku wiele dziewczyn męczyło się z dziwnymi kupami swego potomstwa itd, u nas było okej, to teraz nadrabiamy, dziś równiez zielona, kleista, dziwnie pachnąca... może jego jelitka nie gotowe na nowe doznania????
kupy to myślę, efekt na jedzenie, ale skóra - zagadka. zębów ni widu ni słychu...

ja ogólnie myślałam, ze dzieci najpeirw siedzą potem raczkują :)

czas na herbatke i ciasteczko.. bez czekolady no ale zawsze coś
 
Do góry