reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Jestem coraz bardziej chora. W uszach mi trzeszczy od tego kataru:wściekła/y:
A tu na zimno trzeba wyjść, zakupy zrobić, dziecko odebrać z przedszkola.

Kum, moja córka opanowała samodzielne siadanie jak zaczęła raczkować. Pojawiła się potrzeba to się nauczyła. Wywędrowała na środek pokoju, na czworakach nie można stać w nieskończoność więc podwijała nogę pod tyłek i już :-)

Za to mały od 3 dni trenuje podnoszenie głowy z leżenia na boku. Nie mam pojęcia czemu to ma służyć.:sorry2:
Używacie jeszcze przewijaków? Bo ja ciągle mam, ale chyba trzeba zrezygnować bo się nie mieści i głową w ścianę wali, a do tego tak się miota,że boje się upadku. W wannie też już nie daję rady go utrzymać bo wymyślił,że na brzuchu będzie leżał:szok:

No i też się a dniach przesiadamy do spacerówki niestety. Trzeba tylko siedzisko odnaleźć i uprać.Minus lipcowych dzieci,że w środku zimy to wypada.

W temacie dziwnych kup. Mamy od kilku dni niewielkie ilości ciemnych glutków w kupie. Śluzu trochę było zawsze, ale to jest nowość. Ktoś kiedyś pokazywał takie zdjęcie......Tyle,że u nas znacznie mniej. Ktoś coś wie?????
No i AZS się chyba pojawił, suche placki na skórze. Bardziej restrykcyjnej diety nie zniosę:no:

Przepraszam,że niezgodnie z nowym trendem dużo o sobie piszę;-)
 
Mika, ja mam poduszke przy scianie na przewijaku ;)

Szklana na chodnikach :o

Poszlam na poczte, wyslalam kartki (jednak wyslalam do rodziny usa i wlascicielki mieszkania do holandii) bedzie im milo :-D

Wyjelam zrazy z zamrazalnika, bo w ta slizgawice balam sie isc przez tunel...

Pranie schnie.

Wieczorem wychodze na nalesniki z kolezankami :-D

Musze tez ogarnac co komu na mikolajki ;)
 
Elifit wybacz, aż musiałam przecinąć bo byłam przekonana że napisałam. Skracając mało ciekawą historię, nie zabiłam jej, ale poszłam jej wytłumaczyć, jak najbardziej kulturalnie potrafiłam, że tylko debil trzepie dywan przez balkon. Żeby się ponownie nie denerwować, nie wspomnę nawet, że suszę pranie na balkonie. Eh, głupich nie sieją:mad:

Lilla kiedyś miły Pan Policjant wytłumaczył mi, że to jeszcze nie jest groźba karalna tylko zwykła pyskówka. I tego się będę trzymać:D Co nie zmienia faktu, że nie lubię trzech rzeczy: chamstwa, głupoty i góralskich przyśpiewek:thumbup:

Mika zdrówka. Też dzisiaj miałam pytać o przewijaki. U nas Młody co prawda się mieści, ale przebieranie go stało się sportem ekstremalnym. Nie dość, że za wszelką cenę próbuje się przewrócić to jeszcze kopie mnie w brzuch. Mężu jest ode mnie wyższy, więc można się domyślić, w co go kopie:eek:

Makota co Ty gadasz? U mnie jest plus osiem:thumbup: chcemy iść na spacer, ale Simi od rana próbuje wydusić kupę. Ciśnie, pręży się i nic. Już jest wkurzony z tego powodu. Nigdy nie miał takich problemów. Wczoraj jedliśmy gruszki, czy ktoś zna ich wpływ na sprawy kupkowe? Czy to może być po tym?
Na spacer nawet nie wychodzę bo muszę zaliczyć Biedronkę (Elifit:thumbup:), a znając życie to ledwo wyjdziemy to pójdzie kupa:eek:

Gosiu Tobie też miłego:D
 
Haha Tusiaczek bywa że mój mąż trzepie dywan przez balkon. Raczej strzepuje nie trzepie. Tylko że my parter więc nikomu do góry nie leci.. chyba ;)
A to są ci sąsiedzi co na wino przyszli?

U nas zimno i mgła więc jutro będzie ciepło.

Mika zdrówka!
 
Ostatnia edycja:
No to Tusiu rewelacyjna sąsiadka. Pogratulować tylko rozsądku i wyobraźni. Ja całe życie q bloku mieszkałam i też takie cwaniary znam. I jeszcze kipy przez okno rzucali, a ja cały parapet w popiele miałam.
Szymusiowi kupy w domu życzę.
Gosiu miłego dnia i zwolnienia obrotów.
Robie robie resztkowy obiad, podczas gdy dziecko na macie się przemieszcza i stęka przy tym jak jej ciężko.
 
Elifit rozumiem, ja w zeszłym roku, mieszkając na parterze, wyrzuciłam po świętach choinkę przez okno:D
Żeby była jasność mężu tą choinkę stamtąd zabrał:) ale mieszkając na drugim piętrze trzepać dywan? Oł noł:thumbdown:
U nas pogoda dzisiaj super, wysyłam do Ciebie:D

Lilla dziękuję, podziałało, bo ledwo napisałam a już była kupa. My już nawet po spacerze. Dzisiaj krótko, bo obiad nie zrobiony. Dziec śpi, a w planach kapuśniak:D
 
reklama
u nas tez było ciepło i słońce

Tusia my mielismy sąsiadów pod nami co sobie grila zrobili jak my pranie powiesiliśmy... i zdziwieni że nam to przeszkadza.
a co do główki.
nasz lekarz powiedział że taka ciemieniucha świadczy o jakies nietolerancji, że to problem wewnętrzny i tylko natluszczanie, i nic więcej. spytał czy mam jakąs diete, powiedziałam, że nie. i czy mam coś odstawić - nie, jeść normalnie... więc mój lekarz jakoś nie kazał nam odstawić nabiału z powodu skóry. bylo gorzej, miesiąc temu mielismy mega klajster, teraz jest lepiej, ale nadal nie dobrze. policzki co jakiś czas mu sie robią szorstkie, ale smarowanie pomaga
 
Do góry