reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Dzień Dobry

No własnie gdzie Katka i Jagódka?

U nas pojawiła się nowa świecka tradycja. Dziecko zasypia po kąpieli ok 19.30. Potem ok 21.30-22 budzi się. Produkuje kupę, bawi się do 23.30-24 i dopiero zasypia. Z przerwą na karmienie spi do 6-7.
Kombinuję jak tu wydusić z niego te gazy i kupę wcześniej??????

Mąż mnie wczoraj wkurzył. Uważa ,że ja mam jakieś tajne patenty na uspokojenie i usypianie małego. A cyc jest lekiem na całe zło. No i zmiany rytmu to moja wina oczywiście, no bo czyja niby???
Prawda jest taka,że jak nie chce jeść a próbuje dać cyc to straszny ryk jest.
Ja ogarniałam starsze, a tatuś zajmował jęczącym małym. Wyszedł wściekły bo nic nie działa, a ja mam lepiej???!!!! :crazy:

Najlepsze jest to ,że za miesiąc do pracy idę, niani nie ma , a ojciec nie ogarnia jednego dziecka a co dopiero 2:-(
Leku nie poda, bo przecież ja jestem, a on pracuje i nie ma czasu dla siebie. Bo ja to w spa siedzę cały dzień. Ale mam chwilę dla siebie np na spacerze z małym ( które są dla mnie męką, bo po 10 min jest mi strasznie zimno).
On na spacery nie chodzi bo nudne, ze starszą na plac też nie, bo ile można w to samo miejsce( zawsze musi być jakaś nowa atrakcja). Na bazarek z dzieckiem też nie bo za dużo ludzi.
A ja mam codziennie tą samą trasę, bazarek, przedszkole, plac, czasem bankomat i apteka. I nie mam prawa narzekać:wściekła/y:

No to sobie ponarzekałam.Uffff......
 
reklama
Dzień dobry.
Dziewczyny i dzieciaki - wracajcie do zdrowia!!
Coś ostatnio forum przymiera...
Haaaalo gdzie jesteście?
 
Mika współczuje podejścia męża, pewnie z nim rozmawialas.... A może tak go namówić na dzień testowy w Twoim spa? Może wtedy do niego dotrze... My mamy jedno dziecko a i tak mąż mówi, że po weekendzie odpoczywa w pracy;)

Głowa mnie boli już trzeci dzień. Potrzebuję chociaż 4h snu pod rząd.. U nas cyc o 22, 1, 3, 5, pobudka o 6:15 ale mąż zabrał stwora i karmiłam o 7.

A jutro do fotografa na sesję świąteczną. Wybiorę kilka ciuszków i się Was poradze.
 
Dzień dobry

kum - nie przelewaj do kubeczka, tylko zaklej woreczek i w nim zanoś siku do badania.

undomiel - już dzisiaj po niej pływałyśmy na brzuszku a mamusia oczywiście strzelała. Dla Mel to nowa struktura i te bańki :D A później jak M wróci to fale zrobimy. No i oczywiście dużo opowiadam przy tym. Mel nic z tego pewnie nie kuma ale mi się podoba wymyślać historie o morskich potworach przed którymi uciekamy :p takie głupoty :p

u nas noc identyczna :-( nie miałam już w pewnej chwili siły do niej wstać.

sesja swiateczna? nowa tradycja?

mika - mi też zimno, pozostaje ci rzucić M na głęboką wodę. Nich MUSI podac lek, iść na spacer, ukołysać

lilla - Bidulki dwie! :( Jak Mel miała katar psikałam jej nasivin, żeby w nocy jej nie męczył i mogła spać. Może spróbuj czegoś w tym stylu?

sokoja - zdrówka, nie przejmuj się ludzie zawsze zadają głupie pytania...
 
Biedna Zolusia:(

Sesja świąteczna to na prezent dla dziadków:)

Zastanawiam się w co ubrać modela, bo dekoracje będą w kolorach Świąt, ale mu najładniej w niebieskim.
 

Załączniki

  • 1417167290995.jpg
    1417167290995.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 39
  • 1417167303669.jpg
    1417167303669.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 40
  • 1417167320643.jpg
    1417167320643.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 38
Dzień dobry.
Dziewczyny i dzieciaki - wracajcie do zdrowia!!
Coś ostatnio forum przymiera...
Haaaalo gdzie jesteście?

Jestem ale nie mam weny :(
Dzień dobry.

Lilla zdrówka i ty też spróbuj katarkiem jak masz zatkany nos.

Mika zostaw go z dziećmi na cały dzień. Leń przez niego przemawia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry