reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

undomiel mi sie podoba niebieski sweter z kapturkiem
i co do wczorajszej rozmowy o karmieniu - masz rację. można wyćwiczyć cycki na większa produkcję jak komus zalezy. choc wydaj mi sie że może być że cycki nie dają rady

mika też amrzne na spacerach.
chyba kupie mufke na wózek bo rękawiczki mi nie starczają.. myślałam o wzięciu narciarskich ale będę wyglądać ciekawie w kurtce i wielkich rekawicach... mufkę poszukam

ja cąły czas ejstem an forum,a le sa dni że nie mam sił czy czasu pisać. mały miewa już swoje humorki i strasznie mało śpi. więc nie am keidy

dziś łaziłam na tym zimnie 1,5h a synu sie nie zdrzemnął. w końcu wróciłam do domu....

tobie równiez najlepszego jagódko!
 
reklama
Hej :)

Ja też prawie codziennie podczytuję, ale często Mati, tak, tak on a nie Natka, nie daje mi popisać ;-) No ale w poniedziałek w końcu wraca do przedszkola, więc popiszę częściej :-)

Undomiel 3 zestaw :-) My na sesję świąteczną idziemy 14.12. - już nie mogę się doczekać :-) U kogo robisz sesję? Pochwal się zdjęciami :-)

Jagódka?!?! eeeee najlepszego, ale lecę na fb poczytać, bo nie wiem o co kaman
 
Źle się dzieje w państwie duńskim (na naszym forum). Wcale mi się nie podoba to co na fb przeczytałam. I cukier w kaszce to najmniejszy problem. Smutne i szczerze nie bardzo rozumiem, ale szanuje decyzje naszych koleżanek. Mam tylko nadzieję, że nie wykruszymy się wszystkie.
 
Helouuu;)
Wreszcie mam czas cos napisac, szczerze to na fb jakos szybciej to idzie:D
Ostatnio malo sie udzielam, coraz rzadziej pisze.. Czasem podczytuje przy karmieniu, ale powoli wypadam z obiegu:/
 
Mika są ludzie co nie rozumieją, trzeba młotkiem.

Elifit ja się nigdzie nie wybieram. Sentyment mam do forum, a że wiek mnie popycha to i sentymentalna się robię coraz bardziej.

Pytanie mam, czy któraś zamawiała kartki świąteczne ze zdjęciem dzieci? Na Allegro jakieś nieciekawe te wzory, chyba że w innym miejscu?
Kalendarze znalazłam super a kartek nie mogę.
Ja zamawiałam w tamtym roku świetne kartki z magnesem na lodówkę. Zaraz ci pokażę. I na allegro kupiłam.
Ja też sentymentalna jestem :)
Źle się dzieje w państwie duńskim (na naszym forum). Wcale mi się nie podoba to co na fb przeczytałam. I cukier w kaszce to najmniejszy problem. Smutne i szczerze nie bardzo rozumiem, ale szanuje decyzje naszych koleżanek. Mam tylko nadzieję, że nie wykruszymy się wszystkie.
Nie wykruszymy. Ja na pewno. Przede wszystkim dlatego że Ja Oprócz was nikogo nie mam!
Jesteście mi najbliższe sercu i dlatego będę tęsknić za Jagódką i za Adasiem i Dusią.
Tak jak będę tęsknić za każdą co przestaje się udzielać.

Undomiel 3 zestaw również :)

Haust super że już Mati zdrowy.
Co ey te sesje u foto robicie? Takie portrety rodzinne?
 
Ostatnia edycja:
Komputer mi się chyba psuje :( teraz resztką jego sił zgrywam zdjęcia na dysk zew. A tempo ma raczej kiepskie.

Nie rozumiem tego konfliktu i szkoda, że rozstanie z bb musi odbywać się w takiej dziwnej atmosferze. Jak ktoś nie ma czasu to zrozumiałe, nikt nikogo do niczego nie zmusza. To samo z opiniami. Biorąc pod uwagę ile różnych charakterów się tu spotkało i ile hormonów to ciężko żeby nie było konfliktów. Trzeba tylko więcej życzliwości, szczególnie teraz kiedy zbliżają się święta :)
Dla mnie to ważne miejsce i wy dziewczyny jesteście dla mnie b.ważne!

Kusicie taką sesją :) a ja planuję zakup jakiegoś stroju bo na sylwestra będzie bal przebierańcow. Nie wiecie gdzie coś takiego znaleźć? Tylko aallegro?

Kartki ze zdjęciem kiedyś poczta polska oferowała!

Kum jakaś specjalna ta mufka? Mi też lqpki strasznie marzną :/

Elifit moja mama z dołu dzwoni najpierw do mnie, później do M a jak nie odbieramy to przychodzi spr czy nic się nie stało...
 
Dziewczyny, powtorze sie i tutaj. Kazde dziecko idzie w swoim tempie, czasem sobie myslalam co robie nie tak, skoro mlodszy o miesiac maluszek pelza, obraca sie, itd a moja lezy jak kloda:(
Jest nas tu wiele, kazda z nas ma inne dziecko, to normalne ze ktoras chce sie pochwalic co potrafi jej maluszek, ze jest dumna z tego. Ale nieraz to wygladalo jak wyscig: moja potrafi to, za chwile druga napisala ze moj potrafi to.. I tak dzien schodzil caly na takim przekomarzaniu sie:/
Kiedys mozna bylo wejsc tutaj, posmiac sie, pozartowac, Tusi superowe posty poczytac:D a teraz tak jakos tematy tylko wokol dzieci sie kreca, z jednej strony to zrozumiale bo przeciez od tego jest to forum:D ale z drugiej strony ilez mozna czytac i pisac w kolko o tym samym. Ja na bb jestem krotko, bo od marca, z malymi przerwami. Milo tutaj czas spedzilam i mam nadzieje, ze jeszcze spedze.
 
Elifit dzięki :* Mam nadzieję, że tym razem dłużej będzie zdrowy :)

Tak - my sesję świąteczno-rodzinną robimy. No albo same dzieci - jeszcze nie wiem ;-)

Poczytałam fb. Ech....

Dopiszę później, bo Mati chce piosenki :/
 
reklama
Do góry