reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Undomiel szkoda że wcześniej hasła nie rzuciłaś podzieliłybyśmy się ubraniami świątecznymi za pomocą poczty polskiej [emoji4]
Moze uda Ci się kupić czapkę Mikołaja małą i wtedy same body wystarczą. Ładnie mu w niebieskim wiec może błękitne tło.
 
Dzień dobry

Lilla łącze się w bólu. Julka dzisiaj po 1 zaczęła furkotać. odciągałam, zakrapiałam, a i tak dalej furczało w koncu się przebudziła na dobre i do 4 nie spałyśmy. Na szczęście dała pospać bo spała do 9. Zdrówka wam życzę :)

Undomiel mi też ostatni zestaw się podoba
Mika kopnij męża w dupe, ciekawe co powie jak ty do pracy wrócisz.

Idę do Juli bo już mi buczy na macie :/ Ehh szybko się nudzi to moje dziecko .
 
Miło z Twojej strony Doti:) To będzie u fotografa, więc ona ma gadżety świąteczne, ja mam tylko ubrać szkraba.

Mam też szare spodenki, półspiochy, może bardziej do pasiastego body? To mówicie, że raczej nie te ogrodniczki? Jak oglałam zdjęcia od tej babki to tło bezowe z czerwonymi, zielonymi akcentami. Takie stonowane raczej.
 
Undomiel z racji że lubię niebieski, z racji że kocham paski jestem za 3-ką :ogrodniczki i sweterek.
My już po spacerze dzisiaj prawie 1h, K jak parówka w kombinezonie zimowym bo u nas -2. Teraz K ćwiczy na macie, a ja biorę się za prasowanie. Rano wyskoczyłam na pobranie krwi(50km) i pojawiłam się w pracy na chwilkę żeby o mnie nie zapomnieli. jej jak fajnie wyjść z domku, a nie tylko te piersi.

Wymyśliłam sposób na moje piersi będę w nocy wydłużać o 15 min porę na karmienie żeby moje piersi się przestawiły. NIe wiem jak ale K je jak w zegarku o 6,9,12,15,18,21,24, 3 i znów 6...itd a moje piersi są zsynchronizowane na te godz.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny źle się tu dzieje na forum :(

Teraz więcej siedzimy w domu więc powinno forum żyć pełną parą a tu cisza.

Na grupie fb udzielają się dziewczyny te które nie udzielają się tu i fajnie że mamy z nimi kontakt ale nie zapominajmy o bb i tych dziewczynach które piszą tutaj.

Ja wiem z doświadczenia że przeniesienie rozmów na fb zabija bb. I proszę o spełnienie obietnic z czasów ciąży że tu na Lipcu2014 do tego nie dojdzie.
 
Elifit, no to ja na straconej pozycji jestem bo nie mam konta na fb. Tzn. mam ale nawet nie wiem jak to obsługiwać:no:
Założyłam kiedyś z ciekawości i chyba teraz nawet nie umiem się zalogować.:tak:

Mąż chyba przemyślał bo przez tel był miły dziś. A wczoraj nawet babcia oberwała, bo wydzwaniała po 22 , a dzwonek głośny i dzieci pobudził. Nie wiem czemu ona nie rozumie,że skoro ktoś nie odbiera to znaczy ,że nie może odebrać? I dzwonienie co 2 min nie pomoże?????
Do mnie nie dzwoni bo boi się,że nie będę mogła odebrać. Ktoś rozumie??????
Tłumaczenie,że oddzwonimy jak będzie chwila nie dociera.
 
Jako, że nie wszystkie macie dostęp i konta na FB tutaj też napiszę. Z dniem dzisiejszym zrzekam się prawa do moderowania naszego forum. Moderatorem jest też Małgorzatkar, bez problemu sama pociągnie dalej ten temat.
Nie wiem czy coś się zmieni, póki co nie będę się udzielać na forum, podczytywać też nie będę, także można mnie spokojnie wyrzucić z wątku zamkniętego. Życzę Wam jak najlepiej.
 
reklama
Mika są ludzie co nie rozumieją, trzeba młotkiem.

Elifit ja się nigdzie nie wybieram. Sentyment mam do forum, a że wiek mnie popycha to i sentymentalna się robię coraz bardziej.

Pytanie mam, czy któraś zamawiała kartki świąteczne ze zdjęciem dzieci? Na Allegro jakieś nieciekawe te wzory, chyba że w innym miejscu?
Kalendarze znalazłam super a kartek nie mogę.
 
Do góry