reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
oooo wiem o którym mówisz! ale na samą myśl mam odruch wymiotny!!! w ciąży tylko RAZ go wzięłam i nie mogłam się oderwać od wc :eek: także póki co, podziękuję.
 
Graza powodzenia, podziwiam ciebie i mam nadzieję, że już niedługo i ci się wszystko ustabilizuje. Chodzimy co dwa tygodnie na rehabilitacje, raz było trzy tyg przerwy, bo katar. Po każdej widzę poprawę
 
graza i Pola z niestandardowych metod walki z zastojem - miesiąc temu znajoma położna zaaplikowała mi ampułkę oksytocyny tamponami do nosa i po jakiś 2-3h cała pierś ładnie zeszła laktatorem (ja tak karmię od początku niestety) w 15min gdzie przy zastoju przez 3 dni średnio szło mi na nią 1,5h.

W ogóle strasznie podziwiam dziewczyny z problemami cycowymi, że jeszcze karmicie. Ja swoje piersi tak już wyćwiczyłam, że ściągam tylko 3 razy dziennie, czyli 8-9h spokojnie wytrzymują a przy ściąganiu schodzi 260ml +/- 20ml, więc jest co magazynować.

Za chorowitki trzymam kciuki za szybkie wyleczenie!

Nam neurolog zaleciła raz w tygodniu Vojtę aby podciągnąć lewą stronę. Byliśmy raz, ale mój mąż zrobił awanturkę w domu, że nie będziemy dziecka męczyć dla argumentu pani, że będzie miała problem w wycinankami. No i dalej nie chodziliśmy, a młoda po ok. 3 tyg skorygowała już wszystko co się neurolog nie podobało, więc chyba dochodzę do wniosku, że wszystko w swoim czasie.

malgorzatkar pamiętam, że miałaś iść do lekarza z gazami Zuzi. Czy coś konkretnego Ci poradzono? Mi już ręce opadają od dwóch tygodni i nie wiem co robić. Dietę jak trzymałam tak trzymam nadal, wróciłam do Espumisanu 2 razy dziennie a i tak mi się z powodu gazów wybudza ok. 5 nad ranem :-(
 
Dostałam debridat i enterol, poprawa taka sobie. Potem było gorzej, ale wszyscy mieliśmy problemy...teraz daje biogaia, jak się skończy wracam do trilac plus. I będę obserwować. Debridat wypływany jest cały, wiec nie ma sensu go podawać...
Miałam iść drugi raz, ale Ole miałam z katarem w domu, a musiałabym obie wziąć i bałam się, że się rozloze obie...
 
reklama
Wspolczuje problemow cycowych... Faktycznie, po 4 miesiacach to udreka... Pamietam pierwszy nawal i jak ze mnie cieklo :o okropnosc! Zatkany kanalik mialam raz, ale Das odetkal.

Pietro wyzej jest impra. Sroda, po 22 ale jak dla mnie ok. Mlodosc ma swoje prawa. Ja odzyje po 40. Bede balowac calymi tygodniami, zeby odreagowac macierzynski :p swoja droga, moga mnie zabrac do siebie :p Das tez chce sie z nimi bawic i mi sie wybudza co chwilke... :/

Malgorzatka - ten debridat jest na zatwardzenia? Kiedys lekarka go przepisala, a farmaceutka odradzila, bo Das mial biegunke... Nie wiem czy to ten sam lek

Spokojnej nocy :)
 
Do góry