reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

chyba ja zostawię w łóżeczku i wyjdę z domu. rączki, rączki, rączki. wlozylam z chustę elastyczna i *****. odchyla się tak w tył że wygląda jak niepełnosprawna. glowa mnie boli tak ze mam ochotę ja odciąć. niech mąż juz wraca i przejmie.

jak źle się czuję to jestem strasznie wredna. tez tak macie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lilla też ;) moja mi dziś nawet zjeść nie da.

Dobry wieczór. Tu mnie dzisiaj nie było

Graza nie masz skąd pożyczyć laktatora elektrycznego? rocznym dużo nie zdziałasz.

U mnie Mikołaj 6go a tak to 24go Jezusek.
 
Ostatnia edycja:
Mnie też dziś strasznie głowa boli i nie pomaga ani apap ani ibuprom:/

Mi mały też w chuście.się odginał i nawet zasnął ze zwieszoną głową. Dwa razy wiązałam plecak ii stwierdzam, że nie jest taki trudny. Wiem też jak poprawić jak krzyż się nie styka z chusta pod pupa, od jutra ćwiczymy:)

My.kapiemy codziennie, chyba że, tak jak u Makoty, jest atak terrorystyczny i potem pada. Wtedy tylko pielucha na noc i szybkie mycie wacikami
 
Pola bardzo Ci współczuję, trzymaj się Kochana. Weź ibuprofen i paracetamol, masuj delikatnie pod prysznicem, nasmaruj oliwką i masuj pod wodą. Ja ostatnio zastosowałam w akcie rozpaczy okład ze spirytusu wiem jak to brzmi ale już nic nie działało. Znalazłam ten sposób na tej stronie:LOVI jak wpisałam w wyszukiwarkę znalazło mi jeszcze kilka linków.
Do szklanki wlałam nakrętkę spirytusu i 2 nakrętki ciepłej wody, zamoczyłam ściereczkę, przyłożyłam do miejsca z zastojem na to pieluszkę i termofor trzymałam to chyba 15 -20 min, po czym przystawiłam K, zessał ładnie zastoje oprócz jednego małego. A później kapusta jeszcze raz kapusta z lodówki rozbita na 15 min i zmieniaj ile rady dasz. Ja okładałam pierś 2h. W ekstremalnej sytuacji może pomóc tatuś odessać zastój, brzmi może dziwnie ale cóż życie.

Undomiel jak Twoje piersi? co powiedziała dorad lakta?

Elifit ja już nie odciągam laktatorem, mały na pewno przespałby karmienie o 21 i 24 ale moje piersi już nie. W porad lakta podłączyła mi elekt nic nie leciało dopiero ręką odciągała. Ja zarzuciłam odciąganie bo moje piersi nigdy się nie ustabilizują cały czas mi nabrzmiewają:(

LillaMy moje drugie imię to jędza albo zołza jak mówi Mż. Trudno się nie zgodzić ale pod wpływem zmęczenia lub bólu trudno cały czas się uśmiechać.
 
Ostatnia edycja:
Maly zniosl dobrze szczepienie ale masakra bo mmie cos lamie. Przed szczepieniem bylo ok a teraz mnie lamie. No litosci tylko nie teraz. Co robic? Wypilam teraflu,witamine c.
 
Ja najbardziej wredna jestem kiedy mnie głód dopada:-p

Jak coś mnie super mocno boli jak np. ostatnio kręgosłup, staję się wyjątkowo miła :szok:

Graza, waciki moczę w przegotowanej wodzie.

Moje dziecko też marudne wieczorami, od 18 jest ostro_O 19 kąpiel.
Chyba mam na niego sposób. Muszę przestawić spacer na 11 zamiast 14. I tak ze 2,5 połazić. Wyśpi się na dworze i w domu jest względny spokój. Ale spacer od 11 do 13.30 a potem wyjście do przedszkola po 15 powoduje,że niewiele w domu ogarnę:-(
 
Ostatnia edycja:
Graza doradca powiedziala, że nie wygląda tragicznie i spróbujemy jeszcze antybiotyk miejscowy a jak.nie pomoze to za tydzień idziemy z grubej rury. Ale.całkiem prawdopodobne, że mam.jakąś nadwrażliwość:/ Ale żeby po 4 msc się fioletowe.brodawki robiły po karmieniu...:what:

Tak czy inaczej spróbuje namówić w pt gin na posiew.

A na dodatek mały ma znów.dziwne kupy i lekki wysyp. Tylko nie znów ta dieta:banghead:
 
reklama
dziewczyny masakra z tymi waszymi problemami piersiowymi :szok:, a wydawać by się mogło, że na tym etapie takie coś jak zastój czy zapalenie już nas nie dotyczy. Podziwiam za wytrwałość!!!!

Lilla to przybijmy sobie piąteczkę, bo ja też aktualnie spożywam litrowy kubek herbaty z miodem i cytryną i wygrzewam się. Tak w ogóle zastanawiam się co można na kaszel brać przy karmieniu?
 
Do góry