reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Graza, jesteś niesamowita! Podziwiam twoje samozaparcie.
Od wczoraj ja walczę z zastojem. Cycek boli tak że o ja pier... Był też stan podgorączkowy. Masuję go intensywnie i oby przeszło.

Graza, 2,5 raza na jednym naładowaniu powerbanka.

U nas kąpiel codziennie. Mały to uwielbia, a poza tym jest to nasz rytuał, dzięki któremu wiadomo że zaraz będzie kolacja i spanie.
 
Makota wiem, niektóre dzieci cały dzień są marudne. Chodzi mi o to. ze domagają się więcej uwagi. Dzisiaj nie, czuję się dobrze. Gardło, teraz doszedł ból głowy i żołądka. :(, a. mloda ma. ręce tylko chce
 
U nas też wieczory gorsze. Tak po 16 się zaczyna marudzenie, najlepiej na rękach go trzymać, odłożyć się daje na 3 min i trzeba mu otoczenie zmieniać.
 
Ja mam codziennie jak Doti :p teraz spi mi na rece. Fakt, jak sie czlowiek zle czuje moze sie zirytowac :/ to jest wlasnie delikatna forma terroru :)
 
doczytałam tak na szybko i połowy pozapominałam.

Dzisiaj dalej męczy mnie kaszel, no ale cóż żyć trzeba, bo kto ogarnie tan harmider w domu? ;-) Mimo tego wybrałam się na cały dzień na zakupy i wylądowałam z Maluszkiem i siostrą w Ikea :-). Oj pobuszowałyśmy troszeczkę ;-). Ale przynajmniej trochę temat prezentów ogarnięty. I stwierdzam, że mam przekochane dzieci, bo zarówno starszy jak i młodszy nie robią żadnych problemów z takimi zakupami.

U nas 6 Mikołaj, a 24 Dzieciątko lub Gwiazdka.
 
reklama
Pola oby malowanie przyniosło ulgę i szybko przeszło

U nas do południa lepiej,leży na macie/łóżeczko i się bawi,a po południu lubi raczki:-o

Ale mam wesolo,koleżanka przywiozła 2 córki i dom chcą rozwalić, smaże właśnie naleśniki dzieciakami
 
Do góry