reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

A ja właśnie idę spać bo mi się oczy kleją. Mała ma katarek i się trochę męczy :-(

Gosiu on się różnymi dziwnymi rzeczami interesuje, serio. Jeszcze mam trochę czasu na przemyślenie. Pierwszy raz mam zonka!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki GiB :)
To chyba strefa, ale znalazłam. Do 3kiwi mam bliżej, więc wysłałam im zapytanie. I jak dałaś 59 zł, to nie dużo drożej niż na allegro. To znaczy zależy jak szukać, ale z wysyłką w sumie dużo taniej nie wyjdzie.

Katka, a to zagwózdka. Ja mojemu kupuję, albo książkę, albo gry (PC, planszówki), albo ukochane jego koszulki z Karoki. Ale mój to taki typ upodobań. Ale na najbliższe święta też pokombinuje z czymś kreatywniejszym. Taka lekcja w akademii to faktycznie super pomysł.

Co do diety, to ja w sumie chcę dziecia obserwować, jak się będzie rwała, to będę próbować. Muszę się też zapoznać z BLW, bo wydaje mi się to ciekawe. A co do glutenu, to nie mam pojęcia... jakoś do mnie nie przemawia, ale to też chcę obgadać z pediatrą. Choć pewnie mi powiedzą dawać i koniec....
 
Hello ;)

Co do spania to ja mojemu zakladam bodziaka z krotkim rekawem i pajacyka.plus kolderka.i spi na plaskiej poduszce.bez jakos spanie mu nie idzie...

Ale super pogoda...leje i leje i leje...masakra jakas...

Kurde katka to masz problema :p ja j kupilam w tym roku ksiazke.zrobilam dedykacje podpisalam sie i f stopa sie podpisal ;) kiedys dostal zegarek.perfumy.galoty skarpety :p jakas koszulke ;) ale moj to malo wymagajacy jest ;)

Bellina ja tez oszalalam.moj spi a ja bb :/ i rano bede marudzic ze spac chce...
 
reklama
Do góry