reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

hej wam :)
cos to forum dzis okropnie szwankuje. kilka razy nie mogłam wejść.
brzuch mnie też boli. byłam dzis u lekarza i wszystko ok. macica sobie rośnie. zauwazylam ze mnie mocniej boli jak coś robie a mniej jak siedze czy leżę ale jednak boli caly czas prawie.
piersi bolą jeszcze malutko :) przy pierwszym to była masakraaaaa.
ja tam na czerwiec się nie piszę bo syna przenosiłam 2 tygodnie i musiałam mieć wywoływanie :) więc myślę że na lipiec się załapie :)
mam ochotę na wędzone :) szyneczke boczuś :)
będąc w sklepie myslalam o frytkach i od razu o forum pomyslalam i o was frytkożercach :)
 
reklama
Karola - jak sobie zrobić taki suwaczek z rozmiarem okruszka? Weszłam na tę stronkę z Twojego suwaczka, znalazłam rozmiary, ale nie wiem, jak zrobić suwaczek, a to strasznie fajne jest :).
 
dziś miałam w planach zrobić betę i zapisać się do ginekologa i nie udało mi się nic:dry: W laboratorium powiedzieli, że takich badań to oni nie robią, mogą wysłać ale na wyniki poczekam koło tygodnia, więc mi się odechciało. Zwłaszcza, że rano zrobiłam drugi test i krecha już tłusta:-)

Ginekolog zaproponował mi termin w styczniu, a w innej przychodni nawet nie raczyli odebrać telefonu. Prywatnie też ma nieczynne w tym tyg i dopiero w środę mogę się umawiać. Pytanie tylko na kiedy...

A słuchajcie jak się liczy ten tydzień ciąży - ten z okresem to jest 0 czy 1, bo nie wiem w końcu czy jak to jest 4 tydzień i 6 dzień to to oznacza 5 tydzień (bo takowy się rozpoczął) czy nadal czwarty?
 
no to ładne macie terminy wizyt :) ja dopiero poszukuję dobrego gin w Krakowie i bedę się umawiać pewnie prywatnie. A wogóle kiedy jest sens iść do gin?
 
Witam się na Waszym wątku póki co nieśmiało...

Jestem po kilku testach (bledziochach), a dziś odebrałam wynik bety i jest 69! :) Póki co nie dochodzi to do mnie jeszcze. Męża poinformowałam pisząc na brzuchu "siostrzyczka czy braciszek?" wzięłam córcie na ręce, powiedziałam mu że chcemy mu coś powiedzieć i pokazałam mu brzuszek :) Jego mina była boska :)

W najbliższych dniach wybieram się na powtórną betę by sprawdzić czy ładnie przyrasta i pewnie pomyślę o zapisaniu się na wizytę do gina.

Z obliczeń na różnych internetowych kalkulatorach wychodzi termin między 20-24 lipca, ale dopiero na wizycie okaże się kiedy dokładnie.

Pozdrawiam Was wszystkie!
 
Cześć dziewczyny, poczytuję was już od kilku dni, czas najwyższy się ujawnić
Mam już za sobą pierwszą wizytę u ginekologa, mialam nadzieję ze usłyszę już serduszko,niestety jeszcze nie czas, wynik badania nie pokrywa się z moimi obliczeniami ... Miał to być już 6t (om 3.10) a jest zaledwie 4t5d ... Mam się nie martwić, łatwo powiedzieć, jest to moja pierwsza ciąża, a na dodatek niespodzianka ... Oswajanie tematu trwa
 
Ostatnia edycja:
Witam nowe dziewczyny:)
Rozgoscie sie;)

Malutka pisz co u ciebie!! Jak malenstwo??

Ja odpoczelam po powrocie mojego wylapal i zajal sie malym:) i sie chlopaki pospaly:) a ja po kawie popoludniowej chyba szybko nie zasne hehe taki plus ze po postawila mnie na nogi:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny mam pytanie trochę z innej beczki, co sądzicie o locie samolotem w 8 tyg ciąży? Jeśli lekarz powie ze nie ma przeciwwskazań, ze wszystko jest ok i ze mogę lecieć to chyba powinno być wszystko jasne prawda? Latalyscie we wczesnej ciąży? Czekam z niecierpliwością na Wasze opinie....
 
reklama
Ja lecialam w momencie zagnieżdżania i to 3razy w ciągu kilku dni. Teraz dla świętego spokoju wytrzymam sie ale koleżanki latały we wczesnej ciąży. Wiele dziewczyn pisało ze poronilo po locie ale nie ma oficjalnych badan.

Ciążę liczymy od 1dnia @ i wtedy mamy 0+O. Drugi dzień okresu to 0+1 i tak liczymy.
 
Do góry