reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Cześć dziewczyny. Wpadam by się przywitać i dać znać, że u mnie wszystko ok. Przepraszam, że tym razem tak krótko i nawet was nie poczytam ale oczy mi się kleją, mąż z boku zamula (zaraz zacznie chrapać) a ja muszę wcześnie rano wstać a mam z tym ostatnio ogromny problem :-D
 
reklama
Chorowitki zdrowka życzę!

Ka.wo nie lubię h&m ale ten plaszczyk nawet nawet wygląda, muszę jechać zobaczyć, bo w sumie nawet na jesień na spacery by sie mi przydała taka kurteczka, bo mam tylko płaszcz elegancki dopasowany, do adidasow niekoniecznie pasujacy.... Tylko ja z metra cieta i obawiam sie o długość...
Jutro w planach basen, Ola kataru już prawie nie ma, młodzieży obiecalam ze zawioze, więc jedziemy.
 
U nas też w porządku. Lenia mamy i tyle. Dobrze, że chodzę do pracy bo chyba bym na dobre zaległa na kanapie.
:))
Wszystkim zdrówka, pogońcie te choróbska!! Ja polecam amol, nic mi tak nie pomaga na chorobę jak wysmarowanie klatki, szyji i pleców amolem. W jedną noc nie raz mnie postawiło na nogi także jest niezastąpiony w mojej apteczce.
 
Dzięki dziewczyny.
aNilewe u mnie z amolem to tak jak u niektórych z imbirem- nie uświadczysz, ale olbas mam. Jak narazie mąż mnie wysyła do lekarza a ja się śmieje, że na mój kaszel lekarz wiele nie poradzi...
 
Cześć dziewczyny:) mam nadzieję że mnie pamiętacie. Nie udzielam się ostatnio na forum zawirowania w pracy, zmiana lokalizacji całej firmy. Myślę, że od przyszłego tygodnia wrócę na BB. Pozdrawiam wszystkie mamy, dużo zdrówka dla zmagających się z choróbskami, trzymam kciuki za wizyty:) pozdrawiam ciepło
 
Pozdrawiam wszystkie chorowitki... To przez zmiane pogody napewno :/

Graza - ja Ciebie pamietam ;) kojarze Twoj avatar i wydaje mi sie, ze mialysmy kiedys wizyte w tym samym terminie :)

Basik - zapraszamy :)

Cala noc bolal mnie brzuch. W czwartek mam wizyte (u innej gin) a u swojego dopiero w polowie marca. Kombinowalam, aby lapac tego mojego w innych przychodniach, ale w szpitalu nie odbieraja lub jest zajete, a w pozostalych juz nie pracuje :/ nie wiem. Chyba taka moja uroda, ze kiepsko znosze ciaze i niepotrzebnie sie martwie, ze cos sie dzieje... Moge byc zywym przykladem na to, ze bez symulowania, uwazam, ze dolegliwosci ciazowe mozna porownac do chorby :p

Zdrowego dnia Wam zycze !
 
Cześć Dziewczyny!
Melduję, że na razie walczę dzielnie z chorobą, ale nos nie daje za wygraną, a na gardle 2 wirusowe nadżerki jak się patrzy, dziś mam zamiar całe popołudnie spędzić w łóżku wysmarowana amolem :baffled: Dziękuje za życzenia powrotu do zdrowia :tak: Gosia tobie zdrówka też życzę :tak:
Małgorzatkar - niestety wszystkie te ciuchy jak na modelki 180 cm wzrostu, ale w czymś chodzić trzeba, mi się zdarzało kupić ubrania w sklepach dziecięcych dla nastolatek, ale po pierwsze byłam wtedy szprycha, a po drugie tam ciążowych nie mają ;-)
Graza - nie zamęcz się w tej robicie Kochana :tak:
Witam nową mamę :-D Mamy podobny termin bo ja mam 30.07 :-)
Makota - jakoś te bóle cię ostatnio prześladują, trzymaj się dzielnie, byle do wizyty :tak:
To lecę Sinus rinse męczyć :baffled:
 
reklama
Do góry