reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
też chciałabym zaplanować jakiś wypad. morze mam pod nosem, jeziora dość niedaleko, a góry za ok 700 km :D
później faktycznie będzie ciężko z dłuższym i dalszym wyjazdem. musimy korzystać :)
 
ale mi dziwnie...mam młodzież na ferie, dzieci mojej siostry ciotecznej (14 i 15 lat) i siedzą z Olą w drugim pokoju oglądają bajki i bawią się, a ja nie mogę się odnaleźć, bo moje dziecko dziś mnie nie potrzebuje :szok:

wiecie co, wybieramy się z sąsiadami w majówkę do Zakopca i tak sobie właśnie przeliczyłam, że źle myślałam, jak rezerwowaliśmy pokoje, bo ja nie będę koniec 6 miesiąca, tylko koniec 7! czy ja dam radę tyle km przejechać i tam jakoś funkcjonować?

dasz radę, w zeszłym roku byliśmy z koleżanką prawie w 8 m-cu i spokojnie dała radę.

Też planujemy jakiś wyjazd w połowie maja, tylko jeszcze nie wiemy gdzie.

Jestem po wyrwaniu zęba :baffled:. Póki co jest w miarę ok, bo jeszcze trochę działa znieczulenie, ale czuję że nie będzie kolorowo. Absolutnie zabroniła mi jeść dzisiaj cokolwiek, pić przez słomkę, żeby nic nie dostawało się do miejsca po zębie, bo dojdzie do zakażenia. Także dzisiaj głodówka tylko jakoś do mojego Bąbelka to nie dociera i powoli domaga się kalorii :sorry2:
 
Sokoja - współczuję bardzo, mnie też lada dzień to czeka :baffled:
Coś czuję, że się rozkładam, jak wrócę do domu to wzmocnię się suplementami i do łóżka :dry: a tak miało być pięknie jak córcia będzie spędzać ferie u dziadków :-(
 
Gosia - ja za raz jadę do apteki po syropek, bo poprzednio super się spisał, słyszałam też że Oscillococcinum można brać, mam jakieś witaminki, dha w kasps, więc mam nadzieję, że wstanę jak nowo narodzona :-p Nos jeszcze jak cię mogę wygląda :dry: zobaczymy jutro, trzymam kciuki za odejście twojego Rudolfa w siną dal :tak:
 
reklama
Do góry