reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Jagódka - no, no... 2 dych to nawet na sezon nie szkoda :)
Michalina - zawsze nosiłam buty na obcasie, ale w ciąży sobie darowałam, byłoby mi niewygodnie. zaczęłabym się spinać i szybko bolałyby mnie plecy. teraz noszę dość luźne botki, ale po tym sezonie je wyrzucę - nadszedł czas na nowe ;) jakieś balerinki by się przydały, ale ciężko mi wyhaczyć coś wygodnego. mam szerokie stopy :-D

moja koleżanka dziś urodziła synka :-D oboje czują się dobrze... strasznie się zajarałam taką wiadomością :-D
 
reklama
Ostatnia edycja:
michalina niestety to nie egzamin na studiach ale zawodowy (czytaj sporo kosztuje), a zawód z grona prawniczych, więc nic specjalnie interesującego dla ogółu;-)

ewa ja też mam w morfologii dziwne rzeczy, od początku coraz niższe bazofile i wysokie białe krwinki (podobno u ciężarnych to nie od razu oznaka infekcji), ale zawsze ocenia je mój gin i mówi, że ok, więc jeśli Twój nie ma zastrzeżeń to się nie martw na zapas:-)
 
Hej kobietki.
Wątek ogólny nadrobie, ale potrzebuje czasu.
Cos cxuję przeziębienie na swojej skórze. Odebrało mi mowę. Dobrze ze tu sie nie muszę produkować mówiąc, a pisząc. :)

Wybaczcie ze odpisze tylko Ewie, ale resztę nadrobie pozniej.

Ewa ja używam Amolu. Wcieram je w skronie głowy jeżeli mnie boli. Bo wiem ze zewnętrznie mozna. I w Twoim przypadku nasmarowanie szyki w niczym nie koliduje.

Ściskam Was wszystkie i do usłyszenia :)
 
ale mi dziwnie...mam młodzież na ferie, dzieci mojej siostry ciotecznej (14 i 15 lat) i siedzą z Olą w drugim pokoju oglądają bajki i bawią się, a ja nie mogę się odnaleźć, bo moje dziecko dziś mnie nie potrzebuje :szok:

wiecie co, wybieramy się z sąsiadami w majówkę do Zakopca i tak sobie właśnie przeliczyłam, że źle myślałam, jak rezerwowaliśmy pokoje, bo ja nie będę koniec 6 miesiąca, tylko koniec 7! czy ja dam radę tyle km przejechać i tam jakoś funkcjonować?
 
Ewa - spokojnie Amol ci nie zaszkodzi, a może się lepiej poczujesz :tak:
Undomiel - powodzenia :-)
Małgorzatkar - ja jadę nad morze w połowie maja i mam zamiar się świetnie bawić :-D najwyżej więcej postojów m zrobi :tak:
Blue - zdrówka, ja też taka niewyraźna jakaś jestem, mam nadzieję, że się ogarnę :tak:
Jagódka - to ci się wypad po SH udał, ja może się jutro od rana ruszę? jak nie zaśpię ;-)

Na obcasach nie chodzę bo nie lubię :-p ale od wielkiego dzwonu włożę :tak:
 
Gosia, spokojnie, dasz radę, też mam zamiar jeszcze przed rozwiązaniem gdzieś wyskoczyć, bo potem na dłuższy wypad już nie da rady.
Ka.wo, wyjątkowo! Jeszcze Młodemu bluzeczkę i jeansy kupiłam;-)
 
U nas leniwie minął poniedziałek, nawet sprzątać mi się nie chciało, zrobiłam tylko obiad.
K trochę lepiej, bez temperatury, tylko katar ją męczy.
 
reklama
Ewa to jest bardzo stary artykuł. Pamiętaj, że gazety nie piszą o wszystkim.
Emyly odpoczywam na prenalenie :p Ale odwiedzają mnie znajomi. Nie mam siły na wypady. Marzę tylko aby nos funkcjonował, aby ni eprzypominać Rudolfa :p A tak to robię z mężem wszystko to na co nie będzie czasu za miesiąc... mamy dużo formalności do pozałatwiania... a łóżko to mój przyjaciel.
Małgorzatka ja już tej nocy się wyspałam- obudziłam się dopiero przed 6 rano-to miłe uczucie.. :D dlatego Elifit wiem dlaczego nie możesz się doczekać na swój materac :D
Zdrówka dziewczyny :D
 
Do góry