reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

makota wizytę mam jutro.

undomiel ten guzek nie jest w pochwie tylko obok jej wejścia, tak z kilka milimetrów obok.

jagódka już nie czytam ale to chyba to o czym pisałam, ponoć w ciąży często dochodzi do zatkania tego gruczołu z powodu zmian hormonalnych. Kilka dziewczyn z mojego "starego" wątku staraczkowego własnie napisały mi, że miały to samo i żeby się nie martwić. Albo zniknie samo albo dostanę na to jakąś maść. Dobrze, że odkryłam to na dzień przed wizytą bo inaczej albo musiałabym przyśpieszyć wizytę albo iść drugi raz na kolejną wizytę.

carloska ja uważam, że można farbować, ja farbowałam jakoś koło 8-9 tc, najpierw chciałam taką farbą bez amoniaku albo moja fryzjerka mi odradziła, że raz, że one więcej kosztują a dwa, że kolor może nie złapać lub wyjść inny niż bym chciała. Koniec z końcem pofarbowała mi normalną farbą ale dała mniej wody utlenionej czy jakoś bardziej ją rozcieńczyłam, nie pamiętam już, no ale chodziło o to by było to delikatniejsze.
Maleństwu nic się nie stało, nic mnie nie piekło, farba mi nie śmierdziała, nie mdliło mnie (chociaż mnie wcale w ciąży nie mdliło więc nawet farba by pewnie na mnie nie zadziałała, hehe).

a propo fryzjera to jutro po wizycie u Gina śmigam właśnie do fryzjera zrobić odrosty i też poproszę by zrobiła mi delikatniejszą farbę tak jak ostatnio.

ps. carloska jak się czujesz tak w ogóle? wiesz kto mieszka w brzuszku?
 
Ostatnia edycja:
reklama
I kolejny dzień za nami. Trochę słonka i człowiekowi lepiej na duszy :)

Makota - a to prywatnie czy na NFZ?? Wydaje mi się, że prywatny (o ile tak jak piszą dziewczyny robi połówkowe) to nie bedzie robił problemów a państwowy?? któż to wie co wymyśli, ale zapytać zawsze można :) kciuki, żeby ból już odpuścił

Karola- wyłacz doktora googla i poczekaj do wizyty. Zapewne wszystko jest dobrze!nNie ma innej możliwości

Gosia i Bartek - korzystaj, ze syn na wakacjach i odpoczywaj :) może jakiś ciekawy film albo wycieczka do jakiegoś fajnego muzeum?? :)

Dziś zaliczyliśmy małą wycieczkę ppołudniową, pogoda dopisała, chociaż czuć w powietrzu jeszcze trochę zimy. Igor pierwszy raz spróbował waty cukrowej i zdecydowanie mogę powiedzieć, że smakowała.
Pod wieczór niestety znów zaczął jakoś tak ciężko oddychać, zrobiłam mu dodatkowe inhalacje a teraz śpi. Mam nadzieję, ze ten oddech się już uspokoił na dobre inaczej znów czeka nas nocna wizyta w szpitalu :/ Zastanawiam się tylko co go tym razem mogło uczulić. Może ta wata, chociaż to mało prawdopodobne, albo teście czymś go w ukryciu podkarmili chociaż mają całkowity zakaz dawania czegokolwiek bez mojej zgody. Chyba sie nie dowiem tego.
Życzę spokojnej nocki i kolorowych snów o pięknych maluszkach :)
 
Dzieki za podpowiedzi dziewczyny, wiem ze temat powielany ale wolałam sie u Was upewnic i zobaczyc jakie Wy macie zdanie na ten temat :)

Karola dzieki ze pytasz, ja ogolnie czuje sie dobrze, tak jak i Ty prawie wogole nie mialam mdlosci od poczatku, teraz czasem złapie mnie zgaga :) wyniki mam dobre, ale niestety jeszcze nie wiem cóż to za cudaczka nosze :) w piatek mam usg wiec mam nadzieje ze pokaze co tam ma :) u Ciebie mam nadzieje ze tez wszystko dobrze, ostatnio rzadko zagladam na forum z braku czasu wiec nie sledze tak namietnie was jak kiedys, wkrotce sie to zmieni :)

Pozdrawiam wszystkie mamy ;)
 
Hej, wróciłam do domu i tak jak Gosia cieszę sie ze dzisiejsza noc na własnym materacu

Ja farbuje włosy, farbowalam z Ola i sie nie boję. Dobre samopoczucie wynikające z braku odrostow moim zdaniem dobrze wpływa na bobasa w brzuchu :) szukam teraz co za zabiegi na buzię i ciało można w ciąży robić i zamierzam na cos pójść :)
 
Dzien dobry!
Cos spac ostatnio nie moge. Kładę sie pozno, o 1-2, a potem budze sie o świcie. Oczywiscie jestem mega niewyspana wiec mam nadzieje ze uda mi sie jeszcze zasnac.
Miłego dzionka!
 
Emyly - prywatnie, ale teraz różnie bywa. najwyżej zrobi mi tylko kontrolę, a połówkowe będę miała w połowie marca w 24 tc :sorry2:

pogoda coraz ładniejsza, więc faktycznie, jeżeli mamy są "dzieciate" będą więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu :)

miłego dnia Wam życzę, a pracującym bezproblemowego tygodnia ;)
 
Cześć
Ależ wczoraj miałam ciężki wieczór, zauważyłam że coraz częściej boli brzuch, bobo się chyba tak ułożyło a jeszcze do tego szalało :szok::-D

Karola ja to miałam, coś tam smarowałam.. ale niestety lubi wracać :baffled:

Jagódka wkleisz tego linka do ubranek na zakupowy? Bo już teraz ciężko go znaleźć wśród postów.
Ja jeszcze się wstrzymuję z kupnem ubranek. Czekam do marca, żeby mi jeszcze raz lekarz powiedział że dziewczynka. ale oglądać nie szkodzi ;) Szczególnie sukieneczki, do chrztu jakie są mmm :laugh2:, a my w sierpniu chcielibyśmy chrzcić.

Poczekajcie aż prawdziwa wiosna przyjdzie to nas dopiero mało będzie. Ja przed blokiem mam plac zabaw, to już syn będzie cały dzień na placu szalał. A do tego dziadek kupił mu rower wiec trza zacząć naukę, chociaż to akurat przejmą faceci ;)
 
Ostatnia edycja:
Witam się po wyjazdowym weekendzie :-D
Córki się na tydzień pozbyłam, ale i tak nie odpocznę :-p za to już tęsknię :-(
Nie wiem co mnie wczoraj dopadło ale się z wc przywitałam wieczorem, a cała rodzina zdrowa, więc to raczej nie wirus tylko ciąża :baffled:
Witam nową mamę :tak:
Jagódka - piękne ubranka, ja przepatrzyłam strych u rodziców czyli składnicę dziecięcą i też mam wszystkiego sporo - cały czas liczę że będzie dziewczynka i założy te wszystkie piękne ubranka :-p

Włosów nie farbuję, więc nie pomogę, ale raczej bym nie miała obaw

Małgorzatkar - ja już miałam taką zapyziałą cerę, że do siosty ciotecznej pojechałam na mikrodermabrazję i od razu lepiej wyglądam ;-)

Makota - jeśli dr robi połówkowe to nie przepuści takiej kasy i ci zrobi ;-)

Kurtkę wiosenną kupiłam link wkleję do zakupowego
Miłego dnia dziewczyny :-D
 
Haust – jak siostra?

.jagódka
– czekamy na zdjęcie kamizelki :) ciuszki wystrzałowe. W piątek może uda się potwierdzić płeć na połówkowym już tak na 99%.

Płaszczyka
wiosennego i ja nie mam, zawsze miałam dopasowane i teraz się nie mieszczę. Po sklepach mi się nie chce chodzić, poszukam czegoś na Allegro.

Teraz mi się nic nie dzieje jak dłużej stoję. W niedzielę nawet całą mszę wytrzymaliśmy, a do tej pory przy kazaniu już mdlałam.
Ale były takie dni, że w lewym dolnym mnie bolało/ciągnęło, tuż przy pachwinie. Mówili wszyscy, że macica się rozciąga i tak ciągnie i boli. Uwierzyłam i przestałam się martwić.

Undomiel7 - co studiujesz?
karola1986-21 - i co ci lekarz powiedział?
emyly – jak synek? Lepiej już?
ka.wo – a większość z nas już pewnie zapomniała że było coś takiego jak nudności w ciąży :p

U nas weekend był pracowity, opróżnialiśmy pokój, który jako pierwszy idzie do remontu. W tym tygodniu czeka nas kucie drzwi i prądu. Już widzę jaki to będzie bajzel. W niedzielę pojechałam z M. oglądać podłogi i fronty do kuchni i wszystko co nam potrzebne. Ale będzie fajnie już wykańczać, bo teraz to do niczego się nie mogę przydać. Jedyne co to chodzę za wszystkimi z odkurzaczem, bo można go po podłodze ciągnąć :p

Chodzicie w butach na obcasach? Czy raczej nie jest to wskazane?
 
reklama
Michalina, nie skończyłam jeszcze kamizelki:zawstydzona/y: Miałam co innego na głowie ostatnio, ale wczoraj wieczorem znowu ruszyłam. to wykańczanie chyba najtrudniejsze i dlatego mi się tak wlecze.
Hah! Kupiłam w SH kurtkę grzybek atmosphere za..20zł:-D Może kolor nie do końca mi odpowiada, ale nie będę wybrzydzać. Za taką cenę to ją mogę nawet wyrzucić potem. No i pierwsza paczka z ciuszkami wysłana, oby dalej szło to w tym tempie.
Botki na wiosnę mam na obcasie, najczęściej teraz chodzę w workerach, ale te na obcasie też są w użyciu. Jeśli nie czujesz dyskomfortu, nie boli Cię potem kręgosłup i nie zabijasz się o własne nogi - pamiętaj, że środek ciężkości nam się zmienia - to spokojnie możesz nosić.
 
Do góry