reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

haust - oby wszystko było dobrze, trzymam kciuki!
makota89 - nie pozostaje ci nic innego jak druty, albo szydełko, dobra książka albo film i wypoczywaj :-) Dobrze, że skończyło się na strachu.

Ja dzisiaj już w pracy wysiedzieć nie mogę. Co usiądę to mała się tak wierci, że wytrzymać nie mogę. Wy też tak mocno swoje dzieci czujecie?
 
reklama
widziałam to już wcześniej...

kurde, brzuch mnie boli... Olę trochę popodnosiłam na zjeżdżalnię (mamy zjeżdżalnię do której trzeba wejść po linach i niestety takie bąble nie dają rady same wejść na pierwszą llinę, a potem i tak trzeba podtrzymywać, żeby nie spadły), trochę posprzątałam i jakoś mi brzuch stwardniał i boli... a jeszcze miałam poprasować... no nic, idę pakować nas do moich rodziców, może przejdzie, to poprasuję...
 
Malgorzatkar, nie forsuj sie! Jesli czujesz ze brzuch ci twardnieje to po prostu odloz obowiązki na potem. Co jak co ale one nie uciekną :)
 
reklama
Do góry