reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

ja tak krótko.... byłam dzisiaj na wizycie wszystko ok.... niestety połówkowe dopiero w marcu a miałam nadzieję że dzisiaj mi zrobi....
piszecie że dzisiaj Wasze maleństwa szaleją w brzuszkach a moje takie spokojne rusza się ale tak spokojnie....

haust trzymam kciuki za siostrę....

angelika wow zdjęcie porażające....

małgorzata jak brzuch przestał boleć.... oszczędzaj się....
 
reklama
Witam ,dołączam do lipcówek 2014
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
 
Minisia jestem z Cambridge:)
Makota lez i odpoczywaj a napewno wszystko bedzie dobrze:)
Haust trzymam kciuki za siostre.

Ja wlasnie najbardziej boje sie takich sytacji z szyjka:/ Tutaj w uk nikt tego nie bada a czasami zaczyna sie to bezobjawowo:/ Teraz jade do PL to mnie zbadaja ale co potem?? ehh
A pozatym pomijajac jutrzejsze porzadki to mam zamiar leniuchowac caly dzien:) Zmeczyl mnie strasznie ten tydzien.
I zalatwilam sobie juz urlop i macierzynski wstepnie tzn powiedzialam kiedy chce isc a ze mam duzo urlopu wiec ostatni dzien do pracy ide 17 kwietnia :D:D Juz sie nie moge doczekac::D
Milego weekendu :)
 
Dobry wieczór :)
Dziwna ta opieka dla ciężarnych w UK. Przecież zbadanie szyjki to jest chwila a można pomóc w razie co. Przecież nawet położna mogłaby to zrobić. Ciekawa jestem co o tym myślą rodowite Brytyjki, które np nie mają porównania z innymi krajami??
Myślę, że te warsztaty są super dla dziewczyn ktore pierwszy raz będą mamusiami :)
Piątek upłynął leniwie, na tyle na ile może być przy zwariowanym dwulatku, a jutro rano lodowisko
Miłego wieczoru :)
 
Ufff.udało mi się skończyć tył i boki kamizelki, zachodzi to na przód jakieś 3-4cm, muszę jeszcze fronty dorobić, tylko zastanawiam się, czy dalej lecieć tym samym ściegiem czy coś pokombinować, w sumie włóczka jest tak kolorowa, że wzoru i tak pewnie nie będzie widać i chyba to co najprostsze, będzie najlepsze. Udało mi się wcisnąć to na Klaudię i świetnie wygląda:tak: W sumie całkiem niedługo ją robiłam, a efekt jest fajny.
 
Wzięłam nospe i polozylysmy sie z Ola, obie usnelysmy, mąż wrócił z pracy, drzwi otwarte, znaczy nie zakluczone, światło wszędzie zapalone a cisza w domu.... No ale przeszło, spakowalam nas do końca, łącznie z rzeczami do prasowania i przyjechaliśmy do moich rodziców. Jutro zamierzam leniuchowac :)
 
Dzien dobry
Ja dzis pol nocy nie spalam :( masakra normalnie a na rano musialam wstac do pracy ehh

Jagodka no pochwal sie swoim dzielem, moja mama na drutach kiedys robila bardzo duzo az do 1-2 w nocy kiedy tata z pracy wracal to ona uciekala do lozka zeby ja nie wyzywal ze tak dlugo siedzie a I tak wyczul bo nogi miala zimne haha:-D

Malgorzatakr dobrze ze przeszlo musisz uwazac

Milego dnia ja jak wroce do domu to chyba wskocze do lozeczka znow :)
 
reklama
A mi się plany zmieniły:-( Miałam dziś isć na usg, a potem mieliśmy pojechać od rodziców na obiadek i cały dzień tam spędzić. Właśnie zadzwoniła mama, że narzeczona mojego brata (która u nich mieszka) złapała jakąś jelitówkę i cała noc wymiotowała, a rano wylądowała na IP, także ze wspólnego obiadku nici:-(
 
Do góry