reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Dzień dobry dziewczyny.

Dziś mamy imprezę a la ostatki i nie mogę się doczekać :)
Minisia mi też się źle spało. Dobrze że mamy już wybrany model materaca to niedługo będę się wysypiac :)
 
reklama
Witam,
Dziś jadę z córką do dentysty, wypadła jej plomba. Miałam później skoczyć do mamy, ale właśnie dzwoniła, że się rozchorowała.
Na pocieszenie wpada do nas dziś moja siostra z mężem, może pojedziemy do ikea, muszę znaleźć dla K biurko.

Małgorzatkar - zabrałaś prasowanie na wyjazd? łoł :-D Dbaj o siebie.
 
Malgorzatka - uwazaj na siebie
Jagodka - daj znac jak USG

U mnie piekna pogoda... Poszlabym na niedaleki spacer...

Milego dnia :)
 
Jagódka, Doti, brawo dla waszych mam, ze zadzwoniły i nie pozwoliły wam przyjeżdżać. Nie ma co sie narażać na chorobska!

Jagódka, trzymam kciuki za wizyte!

Ja tez dzis jade do teściowej, ale mam nadzieje ze tam wszyscy zdrowi.

U mnie dzis piekna pogoda wiec oprocz odwiedzin planuje spacerek, ktory tak rzadko ostatnio uskuteczniam.
 
jagódka kciukasy za usg... oby wszystko było w porządku.....

ja właśnie wysprzątałam mieszkanko... i chwila odpoczynku bo jeszcze sterta prasowania na mnie łypie okiem...a po południu jadę z małym na urodziny... kolejne w tym miesiącu...imprezują dzieci...

elefit udanej imprezki ostatkowej....
 
Cześć dziewczyny :-) Dzięki za kciuki :-* Wieczorem z siostrą było lepiej tzn. lepiej niż u lekarki, ale zostawili ją przez weekend w szpitalu. Z tego stresu wczoraj tak mnie brzuch rozbolał, że musiałam się nospą ratować :-( ech oby już tylko dobrze było : Blink:
widzę, że dziś prawie wszystkie wizytowe :-) u mnie pewnie tylko na spacerze się skończy :-)
 
Witam was !
Podczytuje was od dłuższego czasu aż w końcu się przełamałam i chciałabym dołączyć , uciekło mi polowe posta :( wiec do pisze co ważniejsze , mam 25 lat i jestem w 19 tygodniu , razem z mężem mieszkamy w północnej Anglii a to będzie nasze pierwsze dziecko jesteśmy troszkę przerażeni ale i podekscytowani
Miłego weekendu pozdrawiam :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam was !
Podczytuje was od dłuższego czasu aż w końcu się przełamałam i chciałabym dołączyć , uciekło mi polowe posta :( wiec do pisze co ważniejsze , mam 25 lat i jestem w 19 tygodniu , razem z mężem mieszkamy w północnej Anglii a to będzie nasze pierwsze dziecko jesteśmy troszkę przerażeni ale i podekscytowani
Miłego weekendu pozdrawiam :)

a cześć :)

łączy nas wiek i pierwsza ciąża :)

pozdrawiam i czuj się z nami dobrze ;)
 
Do góry