reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Dzień dobry, wyspałam się!!!!!!!

Chociaż miałam zły sen. Dzisiaj mąż wracał do pracy po przerwie i mówił, że gdyby Zol znowu marudziła w nocy to pójdzie na dół spać, a mi się śniło, że całkiem z domu uciekł. Nie miałam nawet do niego numeru telefonu, żeby zadzwonić. Obudziłam się z płaczem, zobaczyłam, że jest obok i się tak wtuliłam, że o mały włos go nie przydusiłam. Nawet teraz jak wam piszę to płaczę taka to trauma dla mnie. Ach te hormony:eek:

Ubieraniem dzieciątek to się nie martwcie, przyjdzie wam to naturalnie gdy ze trzy razy spróbujecie urwać głowę waszemu maleństwu :-D:-D:-D

Katka dobrze że się naweseliłaś. Endorfiny są coool dla Ciebie i Brzusia :happy:

Mika - zdrówka dla Maluszka i rozumu dla męża w sprawie wietrzenia.

Elifit - nie doczytałam się więcej niż, że na USG dzisiaj się wybierasz ale trzymam kciuki za dobre wyniki.

Catsun - ZDROWIA I BROŃ SIĘ OD TYCH ZARAZKÓW NOGAMI I RĘKAMI

Sokoja - teraz w Lotto graj, skoro los się uśmiecha do Ciebie

Haust - chyba nie zdążysz siostrzyczki urodzić :D Pociesznego masz brzdąca.

Miłego dnia i dużo, dużo słoneczka bez upału
 
reklama
aaaa, jak mnie boli głowa!!!!!!!!! wzięłam apap bo się wykończę zaraz!!!!

Katka cieszę się, że przezyłaś dobrze wesele :)

Sokoja gratulacje farciaro, Lilla dobrze radzi, idź zagraj w lotto :p
 
Na mnie też stosy rzeczy do prasowania czekają... Nie chce któraś mnie wyręczyć?? :-D:-D

Lilla żebyś wiedziała, że się weseliłam :tak: Najpierw wyłam... że ja taka gruba, wielka, spuchnięta a tam będą same szczupłe śliczne dziewczyny uuu. A potem miałam już to w nosie. No ale najpierw musiałam wylać morze łez :baffled:

Małgorzatka ja się zastanawiałam w nocy co mogę sobie wziąć żeby ulżyć sobie w bólu bioder. No myślałam, że zeświruję w nocy, miejsca sobie nie umiałam znaleźć. Myślisz, że apap by mi pomógł? Znów upały odchodzą może od tego Cię tak głowa boli>??
 
hehe, typowa kobieta, najpierw trzeba się wyryczeć, żeby potem iśc sie bawić :p
możliwe że by ci pomógł, przynajmniej trochę, żebyś mogła zasnąć spokojnie... ale mi jakoś nie przechodzi, chyba kawę sobie machnę, może ciśnienie...
 
dzien dobry :)

Trzymam kciuki za Elifit i Darunie. Jezeli sa dzis jakies wizyty rowniez zycze pomyslnych wiesci!

Jagodka - to masz dosc napiety grafik :baffled: ale mnie takie zawsze najbardziej motywuja
Catsun - zdrowiej, nie wyglupiaj sie ;)
Haust - ktos musi pilnowac porzadku :-D
Malgorzatka - ja tam nie wiem czy kawa pomoze na bol glowy, ale zawsze sie upieram, ze dziala wit C. Kiedys mi tak powiedzieli na studiach :p ten apap pewnie zadziala za jakis czas i bedziesz miala bol z glowy

Ja wywowalam wczoraj takie poruszenie, ale dzis zdalam sobie sprawe, ze do terminu mam lekko ponad 2 tyg i pewnie az do samego porodu, co jakis czas bede sie wahala czy jechac do szpitala... Chcialabym miec to za soba o nie martwic sie, ze za pozno zareaguje :(

Milego dnia!
 
Sokoja - gratuluję! Fajnie czasem coś prawie za darmo dostać:tak:

Katka
- fajnie, że dobrze się bawiłaś
Wreszcie doszłam do porozumienia z tymi od rolet - podobno mieli pożar w magazynie, dlatego tyle to trwa..:sorry: Jakoś średnio w to wierzę:confused2: W każdym razie dziś będzie wreszcie u nich moja kaseta i juro mają ją montować, więc czekam na telefon i prawdopodobnie w środę przyjadą montować u mnie.

Zapomniałam jeszcze, że przychodnię muszę przed porodem zmienić:szok:
 
czesc dziewczynki:)

witam z rana:)dzis sloneczko swieci,super:))))o wiele lepeij sie czuej jak jest goroaco niz w te pochmurne dni :)


-wczoraj na ktg ok:)w ogole neidziela minela leniwie,nawet chec mnie naszla i zrobilam ciasto i salatke
shocked.gif.pagespeed.ce.zTDkkC3Wvr.gif


-w nocy bolal mnei brzuch i kregoslup jak na @,az sie obudzialm i zasnac nei moglam,wzielam mg i nospe,przeszlo:)


-teraz leze sobie ,mialam tyle planow na dzis ale jakos mi sie nie chce,musze na wosk na nogi podjechac,mialm jescze zafarbowac wlosy,tesc pojechal po truskawki i sobie troche zamroze ,ehhh na razie brak weny
sorry2.gif.pagespeed.ce.dMWp-sxVei.gif



miłego dnia:)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
katka fajnei ze sie wybawials.ja sie ciesze ze nie mam wesela w moaj ciaze bo ja uwielbiam tanzcyc i szkoda byloby mi ;-)

sokoj Ty uwazaj z tymi przygotowanaimi do wesela,lepiej przed odpoczywac i dac rade na weselu niz odwrotnie:tak:

malgorztaka oby bol glowy przeszedl:)jaki serek dajesz rano OLi?

elifit &&&&&&

jagodka
wzcoraj kolezanka zajechala do Wisly ,hotel golebieski ,podobno super,zycze zeby na wizycie bylo ok i wyjazd Wam wypalił:)

haust slodziak z Twoejgo synka:)

lilly powodzenia samemu na 'gospodarstwie':)

magdalenka fajnei ze tak szybko Ci poszlo przy poprzednich porodach:)&&& za wyjscie sisotry z e szpitala


co do ubranek mam ich duzo,nie liczylam dokladnei,ulozone tak ze na gorze najmneijsze,body mam przez glowe ,nie lubie kopertowych,za duzo wiazania itp

o tak mam ulozone:)prawie bojuz troche poprzekladalm...(sorki ze takeiwielkie zdjecie,inazcej nie umeim:zawstydzona/y:)

10p1qbq.jpg
 
Ostatnia edycja:
Jagoda faktycznie masz grafik napięty ;-)

Lecę pomyć podłogi bo syf po rozwalaniu łazienki, pomimo zamkniętych drzwi, przedostał się na przedpokój. Całe szczęście wymyślono mopa i nie trzeba na kolanach ścierać bo tego bym nie przeżyła w swoim stanie :-p

Teściowie mają mi przywieść dziś córkę....... O łaskawcy :-D Wiecie co. No nie chcę najeżdżać na moją teciową. Stara się, znamy się ponad 10 lat. ale kurde... Z uporem maniaka kupuje mi za małe buty tzn. Jak już chce mi prezent zrobić to powinna się zastanowić. Ja mam rozmiar nogi 38 a teraz to już chyba razy dwa bo mam tak spuchnięte :-Da ona co??? Kupiła mi w prezencie w piątek (gdy córkę do nich zawiozłam) klapki rozmiar 37 i wpiera, że zmieszczę spokojnie stopy. Aż mi się płakać chciało. Powinnam się cieszyć z prezentu??? ale cholera nie umiem!!! I zostawiłam te cholerne klapki u niej, to dzwoniła wieczorem czemu nie wzięłam bo ona dla mnie specjalnie bla bla..... :crazy: Kurde nawet jak urodzę, nawet jak opuchlizna zejdzie to jak ja mam chodzić w czymś co jest za małe! :crazy: Uwielbiam takie prezenty.
 
reklama
Agulam NAD Wisłę a nie DO Wisły:-D 60km a nie 500 - jeszcze nie zwariowałam, żeby z pessarem tyle podróżować. Mamy tam działkę, dom i sad:tak:

Katka nie no super prezent, wyrodna synowa z Ciebie:rofl2:
 
Do góry