reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dzień dobry,
Jak samopoczucie po świętach? Udało się fajnie spędzić czas, czy marzycie o chwili odpoczynku po tym maratonie? :)
Hej :) u nas to były pierwsze święta w nowym domu więc wigilia była głośna ale wczoraj odpuścilismy i wybraliśmy się z dziećmi do kina ;) a dziś mąż ma wolne więc kierunek castorama i zaraz znajdę mu zajęcie 😂
 
reklama
Dzien dobry kochane witamy sie po swietach :)

Muchaolucha ja nie lezaca ale caly miesiac krwawien, plamien brazowych i 2 zywoczerwonych jak na okres. Pewnie tez krwiak niezdiagnozowany (mieszkam w uk). W kazdym razie, srednio sie oszczedzalam jak mam byc szczera. Bralam progesteron. Od jakiegos juz czasu nie mam nawet plamien :)

Ja za to dzwonilam dzis do szpitala i moze uda mi sie dostac usg przed wyjazdem do Polski i zdaza pomierzyc malucha. Dzis jakies 10+4.
 
Melo zazdro :) swiat w nowym domu i wspolnego czasu. Moj maz do pracy wyszedl o 10 rano w wigilie i wrocil wieczorem wczoraj :( taka praca niestety ze te swieta spedzilam sama z dziecmi. Ale podeszlam do tego pozytywnie :) przekonalam.sie jaka jestem silna, ze dalam rade, sama przygotowalam skromna wigilie, salatke, ciasta na swieta dla nas, bedac w ciazy i "zdychajac" z mdlosci i zajmujac sie rownoczesnie 8 miesieczniakiem. Latwo nie bylo ale kurcze naprawde dalam rade :) i jestem z siebie dumna ze mimo tk wszystko dzieciaki mialy fajne swieta :)
 
Hej, u nas dopiero oficjalnie powiedzieliśmy rodzicom, radości i zdziwieniu nie było końca [emoji14] fajnie być w ciąży w święta, każdy o mnie dbał i miałam dużo opcji jedzeniowych nawet coś dla siebie wybrałam :) no i najważniejsze, skończyłam 13 TC, zaczął się 14 więc liczę że będzie wszystko ok :)
 
Melo zazdro :) swiat w nowym domu i wspolnego czasu. Moj maz do pracy wyszedl o 10 rano w wigilie i wrocil wieczorem wczoraj :( taka praca niestety ze te swieta spedzilam sama z dziecmi. Ale podeszlam do tego pozytywnie :) przekonalam.sie jaka jestem silna, ze dalam rade, sama przygotowalam skromna wigilie, salatke, ciasta na swieta dla nas, bedac w ciazy i "zdychajac" z mdlosci i zajmujac sie rownoczesnie 8 miesieczniakiem. Latwo nie bylo ale kurcze naprawde dalam rade :) i jestem z siebie dumna ze mimo tk wszystko dzieciaki mialy fajne swieta :)
Brawo! Pamiętaj, siła jest kobietą 😊
 
Hej, u nas dopiero oficjalnie powiedzieliśmy rodzicom, radości i zdziwieniu nie było końca [emoji14] fajnie być w ciąży w święta, każdy o mnie dbał i miałam dużo opcji jedzeniowych nawet coś dla siebie wybrałam :) no i najważniejsze, skończyłam 13 TC, zaczął się 14 więc liczę że będzie wszystko ok :)

Masz jakąś specjalną dietę?
Teraz 2 trymestr to najlepsza część ciąży- korzystaj!
 
@Zabajona - gratulacje! Jesteś wielka :) nie wiem czy bym tak wszystko ogarnęła. Święta były dla mnie dużym wyzwaniem (Wigilia u nas) i bez pomocy Męża bym nie wyrobiła.
Dzidziuś zrobił mi za to prezent świąteczny i od poranka 25 grudnia zaczęłam (prawie) normalnie jeść. Mdłości chyba odchodzą już w zapomnienie i dokuczają mi tylko 1-2 razy w ciągu dnia 😎
 
Kazumi ja tylko na nasza domowa wigilie zrobilam uszka i barszcz, i przygotowalam farsz na krokiety na 1 dzien swiat, zrobilam.salatke jarzynowa i upieklam szarlotke i sernik. Nie zmienia to faktu ze stalam od 9 rano w kuchni bez 5 minutowej przerwy az do 17. Zjedlismy w domu barszcz z uszkami z dziecmi a o 19 poszlismy do mamy ktora tez cala wigilie pracowala wiec to byl taki dzien "na szybkiego". Ale tam juz ogarnelysmy razem dzieciaczkom prezenty i bylo duzo kolendowania i usmiechu.

Ja tez z mdlosciami od przedwczoraj jakby troche lepiej ale boje sie zapeszac [emoji23]
 
reklama
U nas po Świętach leniwie wróciłam do domu. Dzieci zostały u moich rodziców i odbieram je 30.12. Dziś miałam dżin tylko dla siebie, wyspałam się ile mogłam, potem paznokcie i galeria. Początek wyprzedaży i tłumy w galeriach. Mąż jeszcze w pracy, ale jutro sobie odbijemy.

Współczuję tym z Was, które leżą i mają powikłania. Dziewczyny - jeśli praktykujecie to nic lepiej nie działa niż zawierzenie dziecka.

Wieczór upływa mi na kolnym filmie. Może podrzucić ie jakieś ciekawe tytuły filmów?
 
Do góry