reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Witajcie dziewczyny 🙂 u mnie objawy też trochę zelżały aczkolwiek rano dalej mnie mdli i naciąga 😞 ale przynajmniej później w ciągu dnia mogę spokojnie jeść 😉 od świat coś mnie strasznie ciągnie do czekolady 🙈 boję się że jak tak dalej będzie to kilogramy poleca szybko w górę 🙈
Co do szkoły rodzenia to bardzo polecam 😀 chodziliśmy w pierwszej ciąży i bardzo dużo ciekawych rzeczy się dowiedzieliśmy nie tylko o samym porodzie ale też później o połogu o maleństwie o karmieniu itp. najważniejsze było to że jadąc do szpitala byliśmy przygotowani chociaż teoretycznie na to co nas tam może spotkać 😃
 
reklama
My też się chyba zapiszemy na szkołę rodzenia, choć jeszcze rozważam drugą opcję, jaką jest położna. Spotkania można już zacząć od 21 tygodnia ciąży i są refundowane przez NFZ. Z tego co mi mówiono, spotkania z dobrą położną z powodzeniem zastępują szkołę rodzenia.
 
Myślę że spotkania z położna również mogą być podobne 😊
Naszą szkołę rodzenia prowadzą dwie najlepsze położne pracujące w szpitalu w którym rodziłam więc nawet miałyśmy możliwość wejścia z nimi po zajęciach na oddział zobaczyć sale porodowe itp 😂
 
Ja chodzilam w pierwszej ciazy do szkoly rodzenia. Cos tam sie dowiedzialam. Duzy plus okazalo sie ze polozna miala zmiane w szpitalu jak ja mialam Cc i zalatwila mi sale 1osobowa. Czy teraz bedziemy chodzic jeszcze sie nie zastanawialam ale chyba nie. Co do wizyt poloznej to sie jeszcze nie orientowalam jak by to moglo wygladac.
 
Hej co do tych objawów to one raz są raz znikają :)
Ja bardzo bym chciała iść do szkoły rodzenia bo to pierwsza ciąża a u nas w powiecie jest bezpłatna. Niby podpisujesz jakąś lojalkę że będziesz rodzić w tym szpitalu powiatowym ale nikt tego nie egzekwuje ;-)
 
Hej co do tych objawów to one raz są raz znikają :)
Ja bardzo bym chciała iść do szkoły rodzenia bo to pierwsza ciąża a u nas w powiecie jest bezpłatna. Niby podpisujesz jakąś lojalkę że będziesz rodzić w tym szpitalu powiatowym ale nikt tego nie egzekwuje ;-)
U nas też się takie coś podpisuje i też nie ma oczywiście żadnych konsekwencji :)
 
Hej dziewczyny,
Z racji, że jestem na krótkim urlopie w górach, pobyt dawno zarezerwowany, a ciąża nas zaskoczyła i szukam alternatywnego spędzania czasu dla ciężarnej w górach, na nartach nie pojeżdżę, ale powiedzcie mi, czy macie pojęcie, czy możemy korzystać z takich udogodnień jak baseny termalne? Nie chce cały czas siedzieć w karczmach 🙈😂Aktualnie leci u mnie 11 tc
 
Nie można przegrzewać ciała mi się wydaje że nie bardzo... Niestety bo i u mnie chłopaki chcieli jechać ale ja się nie zdecydowałam....w jakim rejonie jesteś? Mi się wydaje że chyba tylko spacerki pozostają na tym etapie ale nie wiem [emoji849]
Hej dziewczyny,
Z racji, że jestem na krótkim urlopie w górach, pobyt dawno zarezerwowany, a ciąża nas zaskoczyła i szukam alternatywnego spędzania czasu dla ciężarnej w górach, na nartach nie pojeżdżę, ale powiedzcie mi, czy macie pojęcie, czy możemy korzystać z takich udogodnień jak baseny termalne? Nie chce cały czas siedzieć w karczmach [emoji85][emoji23]Aktualnie leci u mnie 11 tc
 
A to z bloga mamyginekolog...
Screenshot_2019-12-29-20-16-38-922_com.android.browser.jpeg
 
reklama
Do góry