reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

W poniedziałek prenatalne, a potem jeszcze czekanie na wyniki testu pappa. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Na razie wiem tylko, że jest nosek i kark w 11 tyg. też podobno wyglądał ok. Trzymajcie kciuki.

A tak z innej beczki: ćwiczycie mięśnie kegla? A jeśli tak, to tak standardowo, jak piszą w większości artykułów z neta, czy jakoś inaczej?

Wieczór upływa mi na kolnym filmie. Może podrzucić ie jakieś ciekawe tytuły filmów?

Właśnie obejrzałam Dwóch papieży na Netflixie - polecam! :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
Jestem w tej grupie nowa ;)
3 ciaza (2 wcześniejsze niestety poronione na wczesnym etapie), obecnie 10tydz. 5dzien., termin na 20.07.

Jak U Was z dolegliwościami? Ja od 6 tygodnia czułam się raczej średnio- mdłości całodobowe, które przerodzily się na poranne wymioty codziennie przez ok. 2 tygodnie. Dzisiaj był 3 dzien, kiedy czuje się całkiem dobrze - bez wymiotow, mdłości i zamiast się cieszyć to panikuje. Jesli objawy Wam ustepowaly to nagle czy raczej stopniowo? Ostatnia wizytę miałam 18.12 wszystko dobrze, kolejna 2.01.
 
Cześć Dziewczyny,
Jestem w tej grupie nowa ;)
3 ciaza (2 wcześniejsze niestety poronione na wczesnym etapie), obecnie 10tydz. 5dzien., termin na 20.07.

Jak U Was z dolegliwościami? Ja od 6 tygodnia czułam się raczej średnio- mdłości całodobowe, które przerodzily się na poranne wymioty codziennie przez ok. 2 tygodnie. Dzisiaj był 3 dzien, kiedy czuje się całkiem dobrze - bez wymiotow, mdłości i zamiast się cieszyć to panikuje. Jesli objawy Wam ustepowaly to nagle czy raczej stopniowo? Ostatnia wizytę miałam 18.12 wszystko dobrze, kolejna 2.01.
Witam 😄 rozgosc się u nas. Ja mam mdłości do tej pory oraz wymioty ,wiec nie wiem co to znaczy ich nie mieć dziś 14+3 😏 to też moja trzecia ciaza w domu dwóch dużych chłopców.
 
@Korbisia - nie denerwuj się na zapas. Z objawami różnie bywa. Niektórym ustępują wcześniej, innym później, a jeszcze innym wcale. U mnie 13+5 i od kilku dni mam spokój z wymiotami, a mdłości występują sporadycznie. Naprawdę się cieszę, bo bywały dni, że miałam już dość.
Korzystaj z lepszego samopoczucia. Już niedługo wizyta i na pewno Cię lekarz uspokoi :)

W temacie ćwiczeń, ja na razie nic takiego nie robię. Ale zamierzam sobie zakupić piłkę gimnastyczną - podobno bardzo pomocna przy bólach kręgosłupa.
Na razie zainwestowałam tylko w poduszkę ciążową i jestem bardzo zadowolona :)
 
Cześć Dziewczyny,
Jestem w tej grupie nowa ;)
3 ciaza (2 wcześniejsze niestety poronione na wczesnym etapie), obecnie 10tydz. 5dzien., termin na 20.07.

Jak U Was z dolegliwościami? Ja od 6 tygodnia czułam się raczej średnio- mdłości całodobowe, które przerodzily się na poranne wymioty codziennie przez ok. 2 tygodnie. Dzisiaj był 3 dzien, kiedy czuje się całkiem dobrze - bez wymiotow, mdłości i zamiast się cieszyć to panikuje. Jesli objawy Wam ustepowaly to nagle czy raczej stopniowo? Ostatnia wizytę miałam 18.12 wszystko dobrze, kolejna 2.01.
Witaj;)
Mi bardzo mocno dokuczaly mdlosci calodobowe.Teraz jestem 12+6. Przed swietami ucichly pojawiaja sie ale juz sporadycznie. Mnie nadal boli podbrzusze jak na okres tak mam od samego poczatku- lekarz mowi ze wszystko wporzadku. Piersi juz nie bola jak narazie. Wiec mysle ze jednym mijaja te niedogodnosci wszystkie razem innym czesciowo a innym niestety nie. Jak twoje minely to korzystaj z lepszego samopoczucia.
 
Cześć Dziewczyny,
Jestem w tej grupie nowa ;)
3 ciaza (2 wcześniejsze niestety poronione na wczesnym etapie), obecnie 10tydz. 5dzien., termin na 20.07.

Jak U Was z dolegliwościami? Ja od 6 tygodnia czułam się raczej średnio- mdłości całodobowe, które przerodzily się na poranne wymioty codziennie przez ok. 2 tygodnie. Dzisiaj był 3 dzien, kiedy czuje się całkiem dobrze - bez wymiotow, mdłości i zamiast się cieszyć to panikuje. Jesli objawy Wam ustepowaly to nagle czy raczej stopniowo? Ostatnia wizytę miałam 18.12 wszystko dobrze, kolejna 2.01.
Hej, jestem w tym samym terminie. Mdłości wcześniej paraliżowały cały mój dzień, od kilku dni jest dużo lepiej, miewam tylko „momenty”. Myślę, ze każda ma indywidualnie, ale czytałam, ze na tym etapie jak najbardziej niektóre z nas mogą czuć się już lepiej. Więc nie stresujmy się na zapas. :) Ja wizytę kontrolną mam jutro. Prenatalne 9.01.
 
Dzięki Dziewczyny! Dzisiaj już pozalowalam tych 3 dni spokoju- od rana wymioty, a mdłości nie odpuszczają, chociaż zwykle wracałam do żywych ok. 11 🙈
Hej, jestem w tym samym terminie. Mdłości wcześniej paraliżowały cały mój dzień, od kilku dni jest dużo lepiej, miewam tylko „momenty”. Myślę, ze każda ma indywidualnie, ale czytałam, ze na tym etapie jak najbardziej niektóre z nas mogą czuć się już lepiej. Więc nie stresujmy się na zapas. :) Ja wizytę kontrolną mam jutro. Prenatalne 9.01.
Dzięki wielkie :) już dzisiaj jednak nie jest lepiej. Ja mam 2.01 kontrolna, a 10.01 genetyczne.
 
Cześć Dziewczyny,
Jestem w tej grupie nowa ;)
3 ciaza (2 wcześniejsze niestety poronione na wczesnym etapie), obecnie 10tydz. 5dzien., termin na 20.07.

Jak U Was z dolegliwościami? Ja od 6 tygodnia czułam się raczej średnio- mdłości całodobowe, które przerodzily się na poranne wymioty codziennie przez ok. 2 tygodnie. Dzisiaj był 3 dzien, kiedy czuje się całkiem dobrze - bez wymiotow, mdłości i zamiast się cieszyć to panikuje. Jesli objawy Wam ustepowaly to nagle czy raczej stopniowo? Ostatnia wizytę miałam 18.12 wszystko dobrze, kolejna 2.01.
Witaj :) u mnie jak zaczął się 11 tc to ustąpiły objawy wiec nie martw się :) teraz piersi bardziej pobolewają niż bolą, a mdłości są mniejsze :)
 
Mi też bol piersi minął z dnia na dzień, czasem brzuch pobolewa, lub coś zakuje-ale dużo się w nim teraz dzieje, więc ma prawo coś zaboleć. Mdłości tylko jadąc autem miałam, też na szczęście minęły. U mnie skończony 10 tydzień też.
 
reklama
Hejo wszystkim
U mnie mdłości przeszły całkowicie :) piersi dalej bola ale nie ma źle. Jestem 14 tc wg Om :) a wg usg to 14 i 3 tc
W nocy sie częściej budze i przez to jestem zmęczona w ciągu dnia.
Będziecie chodzic do szkoły rodzenia? Bo u Nas jest bezpłatna i sie zastanawiam :)
 
Do góry