reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Tak właśnie podejrzewam, że wrócę trochę uboższa hehehe
Ja jestem z małopolski ;) 4 godzinna wycieczka przed nami. Chociaż teraz z postojami na łazienkę to się zrobi 5 godzin ;) Dlatego jedziemy na cały weekend, bo na jeden dzień to by była męczarnia w samochodzie.

Ooo ja to super. To korzystaj ile możesz :) dobra restauracja grecka jest na rynku mniam mniam 🤤
 
Mnie cycki bolą od 4tc więc się już przyzwyczaiłam, ale śpię nawet w staniku. Noszę 85F aż się boję jak to się skończy [emoji1751] Najbardziej dokuczają mi obecnie plecy (pewnie od całodniowego leżenia) i wzdęcia.
 
Mnie cycki bolą od 4tc więc się już przyzwyczaiłam, ale śpię nawet w staniku. Noszę 85F aż się boję jak to się skończy [emoji1751] Najbardziej dokuczają mi obecnie plecy (pewnie od całodniowego leżenia) i wzdęcia.
Ja nosiłam 80C ale teraz to aż strach.
Nawet sobie nie wyobrażam ale plecy to tez Cię od biustu mogą bolec ?
 
No to współczuję. Mój biust chyba zapomniał, że jestem w ciąży. Powiększył się trochę na samym początku, a parę tygodni temu wrócił do swoich rozmiarów i nie daje żadnych objawów. Mogłabym nawet spać na brzuchu. gdyby mnie brzuch nie uwierał :p
 
reklama
Do góry