reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Ja się cieszę właśnie, że mąż był ze mną i wszystko po niemiecku rejestrował bo ja byłam tak zestresowana i przejęta ciążą, że nawet polskiego zapomniałam;)
 
Dziewczyny a czy którąś po oddaniu moczu piecze wejście do pochwy? Nosz cholera czy to przez zmienione ph czy co jak nie sikam nic nie doskwiera jak się wysikam to już dyskomfort czuje. Wizyta dopiero 9go do tego czasu oszleje
 
Dziewczyny a czy którąś po oddaniu moczu piecze wejście do pochwy? Nosz cholera czy to przez zmienione ph czy co jak nie sikam nic nie doskwiera jak się wysikam to już dyskomfort czuje. Wizyta dopiero 9go do tego czasu oszleje
W ciąży bardzo łatwo o jakieś zakażenia pęcherza no i okolic intymnych... ja miałam tak jakis czas temu ale po 2 dniach już przeszło
 
Staram się dziś wypiłam tylko litr plus inne. A przed wczoraj na bank 2 litry wody plus coś tam. Dziś mało bo byliśmy u lekarza z młodą
1 litr to bardzo mało. Powinniśmy pić min 2.5 l wody.
Jak juz piecze to polecam przegotowaną wodę z cytryną żeby rozwodnic mocz i zapobiec dalszemu rozwojowi bakterii.
Dobrze byłoby zrobic badania moczu zeby stwierdzić co za bakcyl. Pieczenie może być też od zapalenia pęcherza
 
reklama
1 litr to bardzo mało. Powinniśmy pić min 2.5 l wody.
Jak juz piecze to polecam przegotowaną wodę z cytryną żeby rozwodnic mocz i zapobiec dalszemu rozwojowi bakterii.
Dobrze byłoby zrobic badania moczu zeby stwierdzić co za bakcyl. Pieczenie może być też od zapalenia pęcherza
Ja mam bardzo często problemy z pęcherzem właśnie, a najczęściej jak przestane pić odpowiednią ilość wody
 
Do góry