reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Całą noc miałam plamienia (brązowe, widoczne na papierze przy podtarciu). Miała któraś z Was tak? Muszę dziś znaleźć lekarza, który wypisze mi skierowanie na luteinę dopochwowo :/
 
Całą noc miałam plamienia (brązowe, widoczne na papierze przy podtarciu). Miała któraś z Was tak? Muszę dziś znaleźć lekarza, który wypisze mi skierowanie na luteinę dopochwowo :/
Cześć Oleńko,
Udaj się jak najszybciej do lekarza.
Doświadczyłam plamien tylko raz, właśnie w pierwszej ciąży której nie donosiłam. Nie oznacza to aczkolwiek że w Twoim przypadku może coś nie wyjść. Nie stresuj się tylko znajdź jakaś placówkę która Cię przyjmie i potwierdzi że jest wszystko okej
Masz jakieś inne dolegliwości?
Trzymam kciuki za Was.
 
Cześć dziewczyny, staram się was czytać na bieżąco, ale nie jestem w stanie zbyt dokładnie. Od piątku jesteśmy z córką w szpitalu, a że to jest mały szogun, to nie mam czasu nawet się po nosie podrapać [emoji85] widziałam kilka nowych mam - witajcie i gratulacje. Gratulacje dla tych, które zobaczyły swoje maluszki na usg [emoji7]
Co do zachcianek u mnie jeszcze nie ma, a w ciąży z córką miałam fazę na pomarańcze i jabłka z cynamonem. Mąż biedny jeździł późnym wieczorem nawet do sklepu i kupował [emoji87] i odrzuciło mnie wtedy od mięsa, a ja jestem mięsożerna, że hej [emoji23] za to i wtedy i teraz praktycznie od początku męczą mnie poranne mdłości, mam nadzieję, że szybko miną. Udanej niedzieli wszystkim!
 
Hej Dziewczyny. Jak tam nocka minęła? Ja czytałam książkę do 12 w nocy. A po 6 obudziła mnie młoda. Widziałam że pisałyście o wadze ja mam 155 wzrostu i 58kg mam nadzieję że dużo nie przytyje dlatego że w pierwszej gdy większości leżałam do porodu szłam z 84kg zdecydowanie ciężko mi było zgubić kg a że były pewne problemy zdrowotne to stresowo zajadałam i dowaliłam na 86kg. Uwielbiam słodycze i to mnie gubi niestety. Muszę jakoś się pilnować.. Tylko to takie trudne odmówić sobie całej czekolady czy mega kawałka jakiegoś ciasta
 
Całą noc miałam plamienia (brązowe, widoczne na papierze przy podtarciu). Miała któraś z Was tak? Muszę dziś znaleźć lekarza, który wypisze mi skierowanie na luteinę dopochwowo :/
Ja tak miałam 3 tygodnie temu. Najpierw dzwne brudzenie, potem brązowa krew na papierze. Nie chcialam jechac na IP wiec obdzwonilam wszystkich ginekologów w miescie, ale juz bylam zrezygnowana bo kazdy chcial mnie przyjac nastepnego dnia dopiero i mialam pojechac na to IP, ale się trafił jeden, a raczej zona ginekologa do którego dzwonilam(tez lekarka) która mnie przyjela i biorę luteinę i duphaston. Jest w porządku[emoji6].
 
reklama
Hej Dziewczyny. Jak tam nocka minęła? Ja czytałam książkę do 12 w nocy. A po 6 obudziła mnie młoda. Widziałam że pisałyście o wadze ja mam 155 wzrostu i 58kg mam nadzieję że dużo nie przytyje dlatego że w pierwszej gdy większości leżałam do porodu szłam z 84kg zdecydowanie ciężko mi było zgubić kg a że były pewne problemy zdrowotne to stresowo zajadałam i dowaliłam na 86kg. Uwielbiam słodycze i to mnie gubi niestety. Muszę jakoś się pilnować.. Tylko to takie trudne odmówić sobie całej czekolady czy mega kawałka jakiegoś ciasta
U mnie były papieroski przed, popalalam miętuska, jak tylko się dowiedziałam od razu przestałam. W wakacje przytyłam 5 kg i od lipca do teraz kolejne 5 :D wiec +10kg :D zawsze 50kg teraz 60 i mam nadzieję ze nie dojdę do 100 :D
 
Do góry