reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Staram się Was jakoś nadrobić ale nie nadążam [emoji85]
Zastanawialiście się może nad płcią? Jak myślicie czy zachcianki w ciąży moga wskazywać na płeć dziecka?[emoji23] Pamiętam jak byłam w ciąży z córką to nie mogłam się obejść bez czekolady i słodkiego i wszyscy mówili mi że będzie dziewczynka no i była 🤣 niby zabobony a może jednak coś w tym jest [emoji23]

Jadlam wszystko nie mialam
Zachcianek a mam parke
 
Staram się Was jakoś nadrobić ale nie nadążam 🙈
Zastanawialiście się może nad płcią? Jak myślicie czy zachcianki w ciąży moga wskazywać na płeć dziecka?😂 Pamiętam jak byłam w ciąży z córką to nie mogłam się obejść bez czekolady i słodkiego i wszyscy mówili mi że będzie dziewczynka no i była 🤣 niby zabobony a może jednak coś w tym jest 😂
W ciazy z młodym pochłaniałam niesamowite ilości słodyczy których na codzień nie jadam więc to chyba nie reguła :)
 
Temat wagi widzę był ja tapecie, no cóż po ciąży z młodym szybko zgubiłam ciążowe 18kg bo już po 5 miesiącach miałam swoją wagę, ale później przez leki które brałam przybrałam 10kg i z takim bagażem zaczęłam ciążę, martwić się będę po, teraz jedyne co mogę zrobić to odżywiać się racjonalnie, jeść dla dwojga - nie za dwoje :)
 
Jeśli chodzi o zachcianki, to w ciąży z córką nie mogłam patrzeć na mięso, a zajadałam się lodami kaktus. Gdy trafiłam do szpitala to ciągle mówili że będzie chłopak, ale przeczucie mnie nie zawiodło i jest Córcia. Znowu w ciąży z Synkiem nie miałam specjalnych zachciewajek. Bardzo za to mdliło mnie od zapachu jedzenia w słoiczkach dla dzieci - do tego stopnia, że musiałam wąchać skórkę od pomarańczy w czasie karmienia. Teraz wygląda na to, że powinna być dziewczynka, ale szczerze to wszystko nam jedno - byle było zdrowe.
 
L
Hej, u nas dzisiaj dzień wariata bo mieliśmy dzisiaj z małym komisje we Wrocławiu, oczywiście pojechałam na pusty żołądek i już w pierszą stronę włączyło mi się ssanie, teraz się najadłam frytek z batatów - moje ulubione ciążowe jedzonko, i w końcu mam chwile wytchnienia, że mogę tu zajrzeć. Cały czas się zastanawiam który tak naprawde może być u mnie tydzień, w związku z tym, że test pozytywny wyszedł dopiero 3 dni po spodziewanej miesiączne i beta była wtedy poniżej 15. Nie wiem czy ta środowa wizyta nie będzie za szybko. Niby z om. wychodzi 7 tydzień, ale na moje oko to będzie coś koło 5 teraz..
Hejki. Ja to nie mogę żyć bez frytek :D
 
reklama
Do góry