reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Dobra dziewczyny. Niestety aby grupa była totalnie prywatna, bo wiadomo nie każda chce się jeszcze dzielić tą nowiną, musiałam sama ją zrobić. I żeby w niej być musicie mnie zaprosić do znajomych i ja Wam wysle zaproszenie:) wyszukajcie mnie Karolina Przysucha (zdjęcie mam z sunkiem) ciemne włosy. Zapraszajcie, później się pokasujemy żeby nie zaśmiecać.
 
Hej. Skormnie sie witam, choc jeszcze nie wiem na jak dlugo zostane. U mnie to dopiero 4tc, test pozytywny... radosc raczej srednia :( nieplanowane, pomimo zabezpieczenia. Od kilku dni slabo sie czulam , a znam ten stan bo bylam juz w ciazy. Kupilam test choc bylam pewna ze to nie mozliwe. 2 kreska pojawila sie prawie natychmiast...
 
Gratulacje a dlaczego nie wiesz na jak dlugo zostaniesz?
Hej. Skormnie sie witam, choc jeszcze nie wiem na jak dlugo zostane. U mnie to dopiero 4tc, test pozytywny... radosc raczej srednia :( nieplanowane, pomimo zabezpieczenia. Od kilku dni slabo sie czulam , a znam ten stan bo bylam juz w ciazy. Kupilam test choc bylam pewna ze to nie mozliwe. 2 kreska pojawila sie prawie natychmiast...
 
super :) zapriszenie wyslane :)
Dobra dziewczyny. Niestety aby grupa była totalnie prywatna, bo wiadomo nie każda chce się jeszcze dzielić tą nowiną, musiałam sama ją zrobić. I żeby w niej być musicie mnie zaprosić do znajomych i ja Wam wysle zaproszenie:) wyszukajcie mnie Karolina Przysucha (zdjęcie mam z sunkiem) ciemne włosy. Zapraszajcie, później się pokasujemy żeby nie zaśmiecać.
 
Dobra dziewczyny. Niestety aby grupa była totalnie prywatna, bo wiadomo nie każda chce się jeszcze dzielić tą nowiną, musiałam sama ją zrobić. I żeby w niej być musicie mnie zaprosić do znajomych i ja Wam wysle zaproszenie:) wyszukajcie mnie Karolina Przysucha (zdjęcie mam z sunkiem) ciemne włosy. Zapraszajcie, później się pokasujemy żeby nie zaśmiecać.
Zaproszenie wysłane :)
 
reklama
Hej. Skormnie sie witam, choc jeszcze nie wiem na jak dlugo zostane. U mnie to dopiero 4tc, test pozytywny... radosc raczej srednia :( nieplanowane, pomimo zabezpieczenia. Od kilku dni slabo sie czulam , a znam ten stan bo bylam juz w ciazy. Kupilam test choc bylam pewna ze to nie mozliwe. 2 kreska pojawila sie prawie natychmiast...
Spróbuj do tego podejść na spokojnie, na zasadzie "będzie, co ma być". Umów sobie wizytę u lekarza za kilka tygodni i zobaczysz, jak to się dalej ułoży.
Pamiętaj, że nieplanowana ciąża może wnieść równie dużo pozytywnych emocji, co planowana. Mam nadzieję, że możesz liczyć na wsparcie kogoś bliskiego.
 
Do góry