reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

proszę, powiedz że dobrze wysłałam....
 

Załączniki

  • Screenshot_20191105-104556.png
    Screenshot_20191105-104556.png
    266,1 KB · Wyświetleń: 106
reklama
Dzieki dziewczyny za wsparcie. Narazie nie mowie nawet mezowi. U mnie sytuacja jest naprawde skomplikowana :( nie chce narazie wchodzic w szczegoly bo puki co chcialabym zostac anonimowa z racji tej calej sytuacji a dziewczyny ktore mnie znaja z forum pod innym nickiem latwo by sie domyslily ktora to znowu ma takie "szczescie". Wspomne tylko ze nie dawno urodzilam juz dziecko do tego chore :( a poronien mialam ogolnie 7. Wiec nadal moze tak byc ze poronie albo ze nie daj losie urodze chorego maluszka. Nie wiem wogole jak do tego doszlo bo zawsze uzywalismy prezerwatyw i nigdy zadna nie pekla. No a teraz musze sobie dac kilka dni na przetrawienie tego wszystkiego.
 
@Mamalipcowa - witaj i gratulacje!

@Zabajona - przykro mi z powodu sytuacji, jakie Cię spotkały. Na razie nie pozostaje nic innego, jak czekać. Trzymaj się jakoś i nie zamykaj się z czarnymi myślami.
 
reklama
Ja używam dwóch aplikacji, najbardziej sklaniam się ku asystentowi ciazy ale mam wrazenie ze dodaje mi jeden dc.[emoji23]
Screenshot_20191105-111504_Asystent%20Ciy.jpeg
 
Do góry