reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
a skurcze w dole brzucha? bo to one mnie zaczely niepokoic :(
@Lilimania ja miałam takie skurcze w pierwszej ciąży. Chyba jakoś pod koniec pierwszego trymestru, łapały mnie w nocy i nad ranem i tak się darlam ze masz w sekundzie wyskakiwał jak poparzony z łóżka żeby mi łydki masować :)
Ja czekam na pobranie. Jakiegoś pecha mam, pojechałam specjalnie do diagnostyki takiej na obrzeżach, byłam przekonana ze tu nie ma takiego ruchu a jestem 14 w kolejce [emoji33]
 
Ja jak umawiałam się do lekarza to miałam do wyboru 14 lub 18 listopada. I durna wybrałam 18 ... teraz tak żałuje :/ wtedy sobie Obliczyłam ze 14 Jeszcze serduszka nie będzie słychać a 18 jest szansa
 
u mnie juz powinno bic serduszko :) 26 dzień jest jak juz sie zagniezdzilo :) nie moge sie doczekac az uslysze :) a jeszcze 9 dni :(
Ja jak umawiałam się do lekarza to miałam do wyboru 14 lub 18 listopada. I durna wybrałam 18 ... teraz tak żałuje :/ wtedy sobie Obliczyłam ze 14 Jeszcze serduszka nie będzie słychać a 18 jest szansa
 
Dziewczyny a ja mam wizyte za miesiac! 02.12 takze co ja mam powiedziec :p
Coz, ale tak chcialam, bedzie to juz prawie 9tc
Oczywiscie teraz zaluje i wolalabym isc wczesniej no ale :p
Dzisiaj u mnie 5tc
 
reklama
Uzywacie jakis aplikacji? ja sciagnelam ta :) i fajnie mi pokazuje ile procent ciazy minelo :) Preglife :)
Screenshot_20191105-093004_Preglife.jpeg
 
Do góry