reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe Mamy 2020r

eh... dumny, uparty, przestraszony egoista... czytałam jak to poinformować faceta który nie planował zostać ojcem, o ciąży... buciki, karteczki, opsikany test na stole razem z obiadem.... ja pierdo... no gorzej jak z jajkiem, żeby się dziki facet nie sploszyl i nie czmychnal w ciemny las.
Można tu przeklinać? czy jesteśmy w ciąży ale bawimy się w przedszkole?
 
reklama
Cześć Dziewczynki... Mam pytanie... Czy macie jakieś objawy ciąży... Bo u mnie gdyby nie brak okresu i pobolewanie podbrzusza i krzyża od czasu do czasu jak na @ to bym nie powiedziała że w ciąży jestem... Cycki zero dolegliwości ani bolące ani napiete

Zadnych dolegliwości. Jedynie przestalam dosypiac fo ludzkuej godziny i budzę sie o 4 rano. No ale u mnie brak objawów to norma, zdziwilabym się gdybym je miala. Chyba bedziemy mialy podobną roznice wieku u dzieciakow.



No to moze opowiecie jak oznajmilyscie partnerowi o ciazy? U mnie nie bylo niespodzianek :) po 6 latach staran 4iui i wkoncu invitro cos znowu myslslam ze sie nie uda. alr jak zrobilsm test to nie wierzyłam:) poszłam normalnie do pracy. potem kupilam kartke okolicznosciowa i napisalam w niej 'Dzień dobry tato ' i wsadzilam do niej test. dalam mezowi z on sie usmiechnal mowiac 'wiedzialem' :)

Moj dostal body z testem. Cieszyl sie, ale byl bardzo zdziwiony, bo to byl cykl w którym odpuscilismy zupelnie starania[emoji23]

Cześć dziewczyny.Dzisiaj zrobiłam test i jeśli wszystko się uda to termina na 15 lipca.Jeszcze nikomu nie powiedziałam z racji tego ze moja ostatnia ciąża okazała się pozamaciczna. Dlatego nie radzę zwlekać z wizyta u ginekologa dla samego wyeliminowania takiego przypadku.Mi udało się wykryć to w 4 tyg i obeszło się bez zabiegów. Dlatego już we wtorek w porywach do piątku mam zamiar dostać się do ginekologa. A boje się strasznie...

Ja mialam odwrotnie. W pierwszej ciazy poszlam zbyt szybko do lekarza. Wystraszyli mnie ciązą pozamaciczną i w tej stwierdzilam ze juz tak szybko nie pojde. No ale zaczelam plamic i musiałam zmienic plany.
 
Dzien dobry dziewczyny, jestem ze śląska blisko Katowic. Wczoraj mialam delikatne plamienie pomimo ze biore duphaston ale ustało i doszedł bol glowy, jeszcze 4 dni i wizyta juz sie nie umie doczekać.
 
Dzień dobry :)
ale mnie wieczorem podwozie bolało. Na szczęście odpoczynek pomógł.
Co do zbyt szybkiego iścia do gina to ja się wstępnie zapisałam na miniony czwartek, ale tak policzylam, poczytalam i stwoerdzilam ze bez sensu. Nie wiele widać, po 6 tyg i tak trzeba będzie przyjść jeszcze raz na kontrolę pracy serca, pomiary i założenie książeczki ciąży. A jeszcze mój gin teraz tylko prywatnie przyjmuje więc 120 zł lekka ręką.... no i odwolalam. Idę na 14 i to już będzie taka pełnowymiarowa wizyta.
 
u mnie tez 14stego pierwsze usg :)
Dzień dobry :)
ale mnie wieczorem podwozie bolało. Na szczęście odpoczynek pomógł.
Co do zbyt szybkiego iścia do gina to ja się wstępnie zapisałam na miniony czwartek, ale tak policzylam, poczytalam i stwoerdzilam ze bez sensu. Nie wiele widać, po 6 tyg i tak trzeba będzie przyjść jeszcze raz na kontrolę pracy serca, pomiary i założenie książeczki ciąży. A jeszcze mój gin teraz tylko prywatnie przyjmuje więc 120 zł lekka ręką.... no i odwolalam. Idę na 14 i to już będzie taka pełnowymiarowa wizyta.
 
reklama
Do góry