reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Czy któraś też ma jakiś wilczy głód dzisiaj no jakaś masakra
Jajecznica 7 rano 12.45 zupka pomidorową A teraz naleśnik i nic poza tym
 
A co, jeśli nie ma tych bóli? Jest się czym niepokoić?
Nie przejmuj się ją też ich nie mam jak narazie tylko delikatne od czasu do czasu. Ostatnio czytałam artykuł że to nie jest prawdą że jak macica rośnie to boli, owszem dużo kobiet miewa te bóle ale nie muszą one występować, cycki mnie bolą tylko jak dotykam, od czasu do czasu mnie zemdli i zakuje i to wszystko... Zrobiłam dwa testy pozytywne i zostało czekać na wizytę u lekarza, ja to nawet bety nie robiłam żeby się nie stresować bo po co, a teraz każda kobieta leci na betę i się pizniej zastanawia czy dobry czy zły przyrost. 11 lat temu jak byłam w ciąży nawet nie słyszałam o becie. Będzie dobrze, spokój i cierpliwość nas uratuje
 
Nie przejmuj się ją też ich nie mam jak narazie tylko delikatne od czasu do czasu. Ostatnio czytałam artykuł że to nie jest prawdą że jak macica rośnie to boli, owszem dużo kobiet miewa te bóle ale nie muszą one występować, cycki mnie bolą tylko jak dotykam, od czasu do czasu mnie zemdli i zakuje i to wszystko... Zrobiłam dwa testy pozytywne i zostało czekać na wizytę u lekarza, ja to nawet bety nie robiłam żeby się nie stresować bo po co, a teraz każda kobieta leci na betę i się pizniej zastanawia czy dobry czy zły przyrost. 11 lat temu jak byłam w ciąży nawet nie słyszałam o becie. Będzie dobrze, spokój i cierpliwość nas uratuje

Marta z tą Beta masz rację. Ja 7 lat temu byłam w ciąży i nie było takiego parcia na bete. A teraz Robiłaś? robisz? kiedy? jaki wynik? czego taki? a to dobry? a kiedy drugi? trzeci? kur. wa ale po co? Teraz zrobiłam bo musiałam mieć pewność żeby do pracy zgłosić.
 
Marta z tą Beta masz rację. Ja 7 lat temu byłam w ciąży i nie było takiego parcia na bete. A teraz Robiłaś? robisz? kiedy? jaki wynik? czego taki? a to dobry? a kiedy drugi? trzeci? kur. wa ale po co? Teraz zrobiłam bo musiałam mieć pewność żeby do pracy zgłosić.
Pierwszym objawem ciąży jest brak okresu, oczywiście jeśli ktoś nie ma jakiś problemów zdrowotnych czy hormonalnych, test zrobiony pozytyw i trzeba czekać na wizytę... 2 lata temu też byłam w ciąży i źle się skończyło bo pustym jajem, ale od samego początku miałam źle przeczucia że coś będzie nie tak, teraz nie chodzą mi takie myśli po głowie, co ma być to będzie, normalnie chodzę do pracy, nikomu nie powiedziałam oprócz przyjaciółki i czekam na wizytę... Co ma się wydarzyć to się wydarzy nie mamy na to wpływu...
 
reklama
Do góry