reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Ja od 3 tyg mam królika baranka miniaturkę. Dzisiaj też mam sporo energii, posprzątałam byłam na spacerze a teraz lecę do mamy na domowe ciasto bo mieszka na przeciwko😃
 
Witam wszystkie nowe dziewczyny! Gratuluję i życzę dużo spokoju.

Ja zrobiłam sobie dzień dobroci. Kąpiel z pianką i muzyczką w tle, kremy, maseczki i inne dodatki. A na obiad zaryzykuję pizze. Mam ochotę więc skorzystam, niezależnie od konsekwencji ;)
 
Dziewczyny czy któraś z Was kupowała odzież ciążową bądź gadżety dla dziecka na alli ? Może macie jakiś sprawdzony sklep online z przystępnymi cenami ? Niekoniecznie na alli ? Znajoma szuka, pomyślałam, że może jej jakoś pomogę :)
 
reklama

Załączniki

  • received_447664952514342.jpeg
    received_447664952514342.jpeg
    252,2 KB · Wyświetleń: 64
Do góry