reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Witajcie, jestem tu nowa :)
Mój termin bylby na lipiec :)
Opowiem coś o sobie. W sierpniu 13 miałam zabieg łyżeczkowania,niestety ciąża obumarła. No i w listopadzie nie zostałam już okresu,wiec poszłam do ginekologa. Czułam że mogłam byc w ciąży no i wiadomość"wyglada to na wczesna ciążę " jeszcze zbytnio sie nie cieszyłam, czekałam na bete. No i beta 1 . 340.96 a po dwóch dniach 909.06 (według ostatniej miesiaczki 6 tydzien) to zapanowała u mnie radość ale i strach przed ponownym poronieniem. Jedynie objawy jakie mam to APETYT 😄 mogę jeść do woli,no i czasami bóle jajników i może brzucha ale jakoś zbytnio nie zauważyłam. Także czekam na wiadomość o potwierdzeniu że tym razem mojemu maleństwu bije serduszko. ;)
witaj 🙋‍♀️
 
To ja też pokaże tego swojego slodziaka
Moj uszak
Screenshot_20191111-172943_Messenger~2.jpeg
 
O proszę ja się wczoraj ogoliłam 😂😂 ale jutro idę na nowe pazurki wiec tez się zrelaksuje troszkę 😉

Ja sobie wczoraj zrobiłam pazury. Tylko, że ja robię sobie w domu. Mam lampę, lakiery więc włączam sobie jakiś fajny film i działam.
Po raz pierwszy poczułam, że te lakiery kiepsko pachną :p nigdy wcześniej nie zwróciłam na to uwagi ;)

Z witamin biorę Symvital Mama. Lekarka przepytała mnie o skład na wizycie i powiedziała, że ok i mogę dalej brać.
 
A ja jak cały dzień byłam spokojna to na wieczór tak mi się płakać chce.
Mój lekarz na urlopie do 14.11
Idę na 8:50 na NFZ do jakiegoś innego.
Tak się boje ze pęcherzyk będzie pusty.
Czy to się jakoś objawia jak pęcherzyk jest pusty czy po prostu nic?
No chce mi się tak ryczeć ze masakra
 
Ja zaraz idę kąpać swojego syncia i otworze sobie piwko bezalkoholowe :) Mąż już wypił chyba za dużo, bo prawie nas wydał przed teściami, że będzie drugi bombelek 🤭 Byliśmy też na spacerze nad zalewem,trochę się przewietrzyłam i minęły zawroty głowy - na szczęście, bo czułam się jak na statku od rana.
 
reklama
Do góry