reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

hej dziewczyny wlasnie zaczely mi sie saczyc wody :szok: musialam wszystko przebrac tak jak bym sie posikala, wzielam prysznic i dalej pomalu leci, ale zadnych bolow nie mam, czy to nie za wczesnie termin mam na 13 lipca, jutro mam wizyte u swojego lekarza

O matko!!! Zaczyna się...
Ale torbę spakowlas?
Chyba zaczynam panikowac za Ciebie...:-o a to nie dobrze
 
reklama
Gosiaczek,wody są takie klejące troche.....z tego co słyszałam w szpitalu to po odejściu wód do 24h trzeba urodzić.
 
o żesz, ładne rzeczy tu się dzieją :-)
Gosiu, powodzenia :tak:

Moja torba spakowana, ale i tak będę jeszcze dochodzić i dokładać tam jak mi się przypomni.. muszę się zaraz ruszyć do laboratorium zawieść mocz na posiew. chyba niema różnicy ze nasiusiałam rano do pojemniczka i on tak stoi od rana w temp. pokojowej ?? :zawstydzona/y:
 
[
o żesz, ładne rzeczy tu się dzieją :-)
Gosiu, powodzenia :tak:

Moja torba spakowana, ale i tak będę jeszcze dochodzić i dokładać tam jak mi się przypomni.. muszę się zaraz ruszyć do laboratorium zawieść mocz na posiew. chyba niema różnicy ze nasiusiałam rano do pojemniczka i on tak stoi od rana w temp. pokojowej ?? :zawstydzona/y:
Niestety w przypadku próbki na posiew ma to znaczenie. Taki mocz już się nie nadaje. Nawet przy oddawaniu moczu na posiew się mnie kobieta pytała, z której godziny próbka itd. Trzymałam mocz w lodówce - chyba można max 2h.
Posiew moczu - badanie bakteriologiczne moczu
 
reklama
Do góry