reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
on nie przyjmuje dzisiaj :-( poczekam jeszcze troche poobserwuje czy to napewno wody a nie mocz i pojade do szpitala, czytam ze w aptece mozna kupic jakies testy zeby sprawdzic czy to wody czy mocz
 
on nie przyjmuje dzisiaj :-( poczekam jeszcze troche poobserwuje czy to napewno wody a nie mocz i pojade do szpitala, czytam ze w aptece mozna kupic jakies testy zeby sprawdzic czy to wody czy mocz

Zwykły papierek lakmusowy może być. Tylko nie wiem gdzie to kupić. Wody mają odczyn zasadowy a mocz kwaśny.
Ja kupiłam papierki na allegro na początku ciąży i juz zdążyłam je zgubić.
 
wody są bezwonne i nie są w żadnym z odcieni żółci ,załóż wkładke i obserwuj kolor ...
jeśli to wody to lepiej jak bys jednak na ip podjechała
 
hej dziewczyny wlasnie zaczely mi sie saczyc wody :szok: musialam wszystko przebrac tak jak bym sie posikala, wzielam prysznic i dalej pomalu leci, ale zadnych bolow nie mam, czy to nie za wczesnie termin mam na 13 lipca, jutro mam wizyte u swojego lekarza
Mogę Ci tylko podać dwa przykłady z życia wzięta bo doradzić nie potrafię
Znajomej zaczęły się sączyć wody w nocy pojechała nad ranem do szpitala a po 14 urodziła
Mi zaczęły hmmm kapać (byłam już w szpitalu) od 6tej rano stanęłam w łazience w lekkim rozkroku no i nie było opcji ze to coś innego (kapało sobie) o 10 cc bo już małemu tętno spadało po ktg już z krwią odchodziły wody
 
mi w pierwszej ciąży odeszły wody ( chlusneły) a potem jak byłam w szpitalu sączyły się tylko wody odeszły o 19.00 zero bóli, skurczy.. dopiero o 2 w nocy zaczełam mieć silne regularne skurcze więc i u ciebie może być że zaczną się za kilka godzin.. lepiej jedź i sprawdź..
 
wody są bezwonne i nie są w żadnym z odcieni żółci ,załóż wkładke i obserwuj kolor ...
jeśli to wody to lepiej jak bys jednak na ip podjechała

Ja bym się jednak bała tak sama oceniać, bo jak się zmieszają z wydzieliną z pochwy to mogą być pewnie trochę żółtawe. Jak nie ma opcji sprawdzenia papierkiem, to bym pojechała na IP.
 
reklama
Do góry