reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Ewcia bo to zalezy z jakiego powodu jest cc i wtedy lekarze decyduja czy czekaja do pierwszych skurczy czy nie moga sobie pozwolic na wysilek rodzacej

Nikita współczuje akcji z psem
 
reklama
Nikita współczuję, też bym się wsciekla, też mam uraz do psów.... a moja sunia zjada kwiatki, wczoraj posadzilam bratki i zostały same badylki... nie wiem co robić, cały czas na uwięzi nie będę jej trzymać, a jak wypuszczona na zamknięte podwórko to nie będę pilnować non stop :-( :-(
 
Hej,ja już w domu na szczęście!! Dziękuję tym,które wsparly mnie &&& i pamiętaly tutaj o mnie!!!!!

Mnie spojenie tez bardzo bolało,a gdy teraz w szpitalu wylezalam się to poprawiło się......wiec chyba najlepszy na to jest odpoczynek....

Wichurka,babcie są przewrazliwione,lepiej olac to,nie stresować się i robić swoje...

Kati,jak się nazywają te jednorazowe nakładki na sedes,bo chciałam kupić i nic mi nie wyskakuje....

Nikita,współczuję....masakra,też bym zatlukla....właściciela!!!!
 
Enter - nakładki są w Rossmanie, pewnie też tym online.

Kunda - ale pierwsze skurcze, nie wiążą się z wysiłkiem, tylko pewnie w takim wypadku trzeba być wcześniej na patologii, żeby się przypadkiem za bardzo nie rozkręciło.
 
Ewcia mozliwe...mi profesor kazal sie umowic na 37 tc bo woli mnie na spokojnie do 3 cc przygotować a nie na szybko z płukaniem zoladka...a płukania zołądka nikomu nie zyczę
Kolezance z powazna wada serca też zalecili cc na spokojnie bez nerów i zaczetej akcji porodowej
 
Hej. Ja po pogrzebie i stypie. Bardzo zmęczona jestem.. Spotkałam kuzynka co na dziś ma termin porodu i ma mieć córeczkę. Trochę pogadaliśmy.. Córka pojechała do dziadków więc mogę trochę odpocząć a synek bajkę ogląda.
Widzę że ciąża tu dzisiaj.
 
Nikita, też współczuje sytuacji...
Enter, dobrze że już w domu
Kagusia, odpoczywaj, to był ciężki dzień dla Ciebie i psychicznie i fizycznie

Ja dzis miałam dzien jak dzień dziecka. Najpierw kino, potem Mc Donald, potem wypad nad wode sie pobawić i wyleżeć na kocyku. A na koniec zaszlismy do marketu z wyprzedażą zabawek i nie wyszliśmy z pustymi rękami :)

Chciałabym takie dni częściej... Mam nadzieje że zakończy sie też jakoś przyjemnie :)
 
A mnie od wczoraj zaczęło boleć spojenie, albo coś innego w samiutkim dole :-( może wczoraj się przesiliłam, bo dużo miałam zajęcia, dziś trochę posprzątałam, a potem miałam u rodziców ogarnąć, ale nie dałam rady zbyt wiele zdziałać, bo juz mnie ciągnęło we wszystkie strony tam u dołu :( a dziś taty imieniny, dałam du... :szok: na szczęście chyba goście na jutro, więc z mamą może jeszcze coś ogarniemy jak wróci z pracy o 20.....
 
my dziś rano na kawie i ciastku w kawiarni Roślina, potem w Fotoplastikonie (akurat wystawa zdjęć z getta warszawskiego), a na koniec obiad w Bobby Burgerze i zakupy w Carrefourze, kupiłam "na zaś" książeczkę do kolorowania z naklejkami dla małego za 9 zł :) i białego bodziaka, bo A. chce go pomalować jakoś. i jeszcze teraz A. pojechał odebrać auto od mechanika, miejmy nadzieję, że już będzie śmigać...
 
reklama
Enter dobrze, że już w domu. Możesz normalnie funkcjonować, czy kazali Ci leżeć?

Kunda a Ty miałaś cc w znieczuleniu ogólnym? Bo inaczej nie trzeba płukać żołądka. Ja miałam cc w ogólnym, ale było już 10h od jedzenia, a poza tym i tak to było nagłe cięcie (zagrożenie życa dziecka), więc by się nie bawili w płukanie.

Teraz pewnie będę miałą cc, ale już znieczulenie w kręgosłup i będę czekała do pierwszych skurczy właśnie po to żeby z mlekiem nie było problemów, żeby dziecko było donoszone, bo wtedy rzadziej kolki występują itd.

Patka, tak lek.wet.
 
Do góry