reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Piękna historia 😘
bo prawdziwa, ale w dalszym ciągu jakby obawiam sie że zaraz sie obudze,a to był tylko piękny sen. Sen o małej słodkiej dziewczynce, o ktorej mama marzyła od dawna.I chociaz na poznanie płci musze poczekać, to w głębi serducha czuje , że to właśnie ,,ona" 🤰->👩‍👧
 
reklama
Rodziłam SN i nawet nie miałam na koszuli plamy po porodzie😅 teraz też ją wezmę:)

Ja polecam:) mnie jak Mąż spakował to w piżamie wstyd było się pokazać, wyciągnął moje jedyne stringi z szuflady (bo przecież muszę się jakoś prezentować😅), a moja kosmetyczna to był jego dezodorant, pasta i szczoteczka😅 później już mi kazał mieć spakowana torbę więc jak trafiłam nagle do szpitala to musiał tylko dopakować kindla, ładowarki i słuchawki:)
kurde bo to jest różnie, ja 3 porody sn i przy każdej miałam brudna
 
A ja jestem na liście do dodania tylko pojawiła się tam się tam mała literówka w moim nicku i chyba dlatego nie dostałam linka. Czy mogę prosić o korektę?
To już naprawione.
Ja też nie mam wiadomości z prywatną grupa. Polubiłam wpis i się zgłaszałam.
Ciebie także zgłaszałam, ale było śmiesznie, bo pokazywało, że Twój nick był ostatni raz aktywny w 2012. xD
Sprawdzajcie dziś co jakiś czas, bo wczoraj coś serwer zamulał i Deess dodało za którymś razem dopiero .
 
Ależ wspaniale się wchodzi na badania diagnostyczne "na ciążę"... Wbijam wraz z otwarciem, kilkanaście osób przede mną, myślę sobie - jak do ósmej wejdę do będzie dobrze. Po czym przypomniało mi się, że mają przecież przycisk dla ciężarnych, i cyk, wbijam trzecia na pobranie :D Spojrzenia babć i dziadków bezcenne.
 
Ależ wspaniale się wchodzi na badania diagnostyczne "na ciążę"... Wbijam wraz z otwarciem, kilkanaście osób przede mną, myślę sobie - jak do ósmej wejdę do będzie dobrze. Po czym przypomniało mi się, że mają przecież przycisk dla ciężarnych, i cyk, wbijam trzecia na pobranie :D Spojrzenia babć i dziadków bezcenne.
A mi tak głupio bez brzucha 🤣 ale jakbym się spieszyła, to pewnie też bym korzystała (ostatnio jak się spieszyłam, to w kolejce stało 15 ciężarnych na 20 osób i wtedy byłam tą okropna osobą, która liczyła, że żadna z nich nie będzie się wbijać 🙈 mimo że sama byłam już w ciąży, no ale u nich już duże brzuchy 🙈😅).
 
A mi tak głupio bez brzucha 🤣 ale jakbym się spieszyła, to pewnie też bym korzystała (ostatnio jak się spieszyłam, to w kolejce stało 15 ciężarnych na 20 osób i wtedy byłam tą okropna osobą, która liczyła, że żadna z nich nie będzie się wbijać 🙈 mimo że sama byłam już w ciąży, no ale u nich już duże brzuchy 🙈😅).
Pierwszy raz skorzystałam z przywileju i jest to dziwne uczucie, jak nie masz brzucha, to prawda :D Ale szansa na kogoś innego w ciąży była statystycznie niska jak się rozejrzałam, a głodna byłam... :D
 
Jestem załamana... wg lekarza na wczorajszej wizycie nie ma tetna zarodka ... i że brazowe plamienie prawdopodobnie wskazuje na rozpoczynające się poronienie...
Najgorsze jest to ,że ja mimo wszystko dalej mam mdlosci ,a to plamienie na prawdę jest niewielkie i tylko podczas podcierania ( i to jeszcze już nie przy kazdym)..
Nie wiem co myśleć...
Lekarz dal.mi 2 wyjścia łyżeczkowanie w szpitalu ( chociaż nie zalecał tego po moich 2 cc ) albo czekać aż wszystko samo się oczyści w domu...
 
reklama
Jestem załamana... wg lekarza na wczorajszej wizycie nie ma tetna zarodka ... i że brazowe plamienie prawdopodobnie wskazuje na rozpoczynające się poronienie...
Najgorsze jest to ,że ja mimo wszystko dalej mam mdlosci ,a to plamienie na prawdę jest niewielkie i tylko podczas podcierania ( i to jeszcze już nie przy kazdym)..
Nie wiem co myśleć...
Lekarz dal.mi 2 wyjścia łyżeczkowanie w szpitalu ( chociaż nie zalecał tego po moich 2 cc ) albo czekać aż wszystko samo się oczyści w domu...
😱🙄Warto skonsultować jeszcze z innym ginekologiem. Też któraś z dziewczyn tak miała tu, że jej gin nie słyszał tętna zarodka, tymczasem okazało się, że było...
 
Do góry