reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
witajcie :-)
ja już prawie kończe sobotnie porządki.. Musiałam troche poleżeć bo mnie podbrzusze zaczęło boleć..
U mnie na plusie 4,5kg startowałam z 55kg..
My świeta spędzamy u mojej mamy to tylko placek pieke i devolaje zrobie na drugie święto.. Tak to mama wszystko szykuje..
 
Hej miło że się do nas odezwałaś, tak jak pisały dziewczyny albo położna albo słodkie i na lewy bok do godziny powinny pojawić się ruchy, jednak jak by się nie pojawiły to też myślę że na spokojnie Dość późno zaczęłaś czuć maluszka więc może tak być że się jeszcze łobuziak droczy ;)
O widzę Kubda ze jesteś na tym samym etapie co moja sis ;) Też ma egzamin w tym roku
U nas na szczęście odpukać mala zdrowa cały mc chodź chyba i tak do wtorku ją będe puszczać własnie żeby nic na święta nie przyniosła ;)
U nas standardowo barszcz biały, kombinuje jak tu zrobić w chlebie chodź nigdy chleba nie piekłam (Ma może któraś doświadczenie :)? ) a reszte moja mama przygotowuje ;)

Ja mam wypróbowany przepis na chlebek ale nie okrągłły tylko z formy, ale moze by wyszedł, hmmmm trzeba spróbować

Ja mam teraz 60 kg 4 kg na plus i 24 tydz
Gandzia Witaj o wyprawce piszemy tutaj
https://www.babyboom.pl/forum/lipcowe-mamy-2015-a-f595/zakupy-wyprawka-dla-mam-i-fasolek-73433/
a resztę tematów tu:
https://www.babyboom.pl/forum/lipcowe-mamy-2015-a-f595/
 
Beznadziejna pogoda dziś u nas, chwilę nawet padał grad :/ Jedziemy wieczorem do IKEI (liczę, że o 20 będzie mniej ludzi, bo źle znoszę ostatnio sklepy), może kupimy szafę do pokoju małej... Tzn. planujemy zamówić ją tylko, żeby oni ją wzięli z magazynu i nam przywieźli bo mnie się na pewno nie chce z tymi kartonami mordować...
 
Michasia zazdroszczę w bloku z grilowaniem jest problem. Musimy sie do kogoś wprosic bo już od jakiegoś czasu chodzą za mną skrzydełka z grila mniami:-)
 
Michasia zazdroszczę w bloku z grilowaniem jest problem. Musimy sie do kogoś wprosic bo już od jakiegoś czasu chodzą za mną skrzydełka z grila mniami:-)

Rozumiem ten ból,też przez dlugi czas nie miałam gdzie grillowac,grill elektryczny musial wystarczać...No ale to nie to samo;-)
W czerwcu się przeprowadzam,ale jeszcze nie wiem czy będę mieć dostep do ogrodka :-(
 
reklama
Dziewczyny, a kogoś jeszcze tak spojenie łonowe boli? Czy jestem zupełnie odmiennym przypadkiem? Nie daje mi to dziś spokoju choć i wcześniej sie zdażało, dziś apogeum :/
Kagusia, miałyśmy identyczną wage na początku i rośniemy mniej więcej podobnie :)
Zulugulka, ja też w bloku wiec metoda na grilla-grill przenośny w walizce, leżaki, kocyki i nad jeziorko :) w sezonie praktykujemy to co weekend gdy pogoda sprzyja :) u nas to raczej standard, sporo osób tak robi.dobrze że w okolicy jezior kilka.
Michasia, musiało być smakowicie.... :)
 
Do góry