reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Lava ten lactovaginal mogę normalnie kupić bez recepty i używać w ciąży?

Możesz kupić bez recepty i używać do woli. ;-)


akurat porównywanie do wieku nie ma sensu, bo jak dziecko ma 2. urodziny, to po nich mówisz, że ma 2 lata, a nie że jest w 3. roku życia. a do tygodni ciąży stosujesz tu odwrotną logikę zupełnie.

Pani.olga, przeczytaj proszę uważnie to, co napisałam zanim zarzucisz mi "brak sensu" albo "odwrotną logikę". Otóż o dziecku w wieku mojego mówi się, że jest w drugim roku życia, a nie w pierwszym. Określenie, że "ma rok" jest zbytnim uproszczeniem z medycznego punktu widzenia, bo czego innego lekarz oczekuje po rocznym dziecku, a czego innego po 20 miesięcznym. Podobny schemat liczenia stosuję do tygodni ciąży. Proste.

A i sorry za szczerość, ale odnoszę wrażenie, że bardzo lubisz autorytarnie wypowiadać się o wielu kwestiach, nawet jak nie do końca masz pojęcie, o czym piszesz. Może to tylko moje wrażenie.
 
Ostatnia edycja:
Eh nie wszedł mi post buuu.
A chciałam wam życzyć sweet dream :) Oliwia się zlitowała i padła. Łukasz też. Teraz muszę dogadać się z tajnos agentos brzuchos aby ładnie poszedł spać ;) Dziś ładnie po fikał :) cudowny stan :))

Dobranoc-bąbelki na noc :*
 
Cześć dziewczyny .
Ja dzisiaj bardzo kiepsko się czuję , od rana taka jakaś chodzę zestresowana , krzyczę po wszystkich , płacze bez powodu .. czuje jakiś taki nie pokój do tego stopnia że od południa do wieczora bardzo bolał mnie brzuch ..
Być może ma to związek z dzisiejszym sprzątaniem mojego M-3 które codziennie intensywnie ogarniam ... Chyba mój organizm się buntuje no i kręgosłup
Wzięłam nospę , ale ból był na tyle silny że musiałam położyć się do łóżka .. Do tego cyce mnie bolą... wyczuwam na brodawkach jakieś zgrubienie czyżby mleko się zbierało .. ??
 
Karolina 859 dużo zdrowia!

Dziewczyny mam pytanie z serii mam nadzieję, że dobrze wytlumaczę :-) Czy na Waszym podbrzuszu, kilka cm pod pępkiem pojawia się czasami wgłębienie, taka dziura? Ja mam takie coś i zastanawiam się czy taka natura mojego brzuszka.
 
reklama
Karolina,ja miałam przez 2dni tak samo.....przepracowalam się....dziś jest już lepiej,ale przez większość dnia lezalam...

Blacksilk,ja mam cięcie po wyrostku,więc i krzywy brzuch,ale dziurę mam gdzie indziej :D :D :D...pewnie taka Twa uroda
 
Do góry