reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2015

Kunda dobrze sobie to zalatwilas a ja czekam od listopada... i w marcu ide... A moja cudowna Pani doktor nie przyjmuje prywatnie a innym nie ufam! Moja jest najlepsza ;) Mam nadzieje, ze przy astygmatyzmie nie bedzie takich problemow.

ja chodze do kliniki w sumie do dwoch lekarzy
 
reklama
hej dziewczyny :)
przeczytałam ten blog o Patrycji i bardzo mnie wzruszył.. podziwiam rodziców że są tacy wytrwali i tą dziewczynkę.. naprawdę los jej nie oszczędzał..
 
Witam dziś i dziekuje za powitanie wczoraj, musze Was poczytać nieco wstecz by być bardziej w temacie.

Patrycja piękna dziewczynka, przykre, że dzieciaki małe tak muszą cierpieć.

Wyjątkowo dobrą noc mam za sobą. Niestety poranek z kolei wszystko zepsuł porządną kłótnią z moim.... Eh :(

Powiedzcie, zanim poczytam poprzednie strony, pracujecie? l4? czy w domu juź od dawna? Ja na zwolnieniu od wczoraj, ucze sie by sobie czas na nowo zorganizować. Starsza córcia w p-kolu wiec w domu spokój. Odwykłam od tego zupełnie.

Miłego dnia dla Was :)
 
Kunda dobrze sobie to zalatwilas a ja czekam od listopada... i w marcu ide... A moja cudowna Pani doktor nie przyjmuje prywatnie a innym nie ufam! Moja jest najlepsza ;) Mam nadzieje, ze przy astygmatyzmie nie bedzie takich problemow.

też mam astygmatyzm i muszę się wybrać do lekarza, żeby dowiedzieć się co i jak z porodem... nie chcę cesarki kurcze /:

ja na razie pracuję, ale mam problemy z plecami i od marca chcę na L4 iść (planowo miałam iść od kwietnia, ale ciężko mi w biurze wysiedzieć przez te plecy). plus jest taki, że pracować mogę też zdalnie, a bardzo lubię swoją pracę, więc nie będę się nudzić :) a wolny czas przeznaczam na gotowanie i pieczenie (moje hobby zaraz po książkach).
 
Monia, ale ci zazdroszczę! Ja na wizytę musze czekać do 11.02 bo wcześniej niema żadnych wolnych miejsc :o a ze mam blond włosy, i widzę na nich ciemny odrost to aż mnie krew zalewa! ;o

Avalka, mi został jeszcze tydzień pracy i uciekam na L4. Pora przygotowywać mieszkanie na przyjście nowego człowieczka :)
 
Powiedzcie, zanim poczytam poprzednie strony, pracujecie? l4? czy w domu juź od dawna?

Pracowałam do konca listopada ale była to umowa zlecenie a umowa się skończyła także teraz w domu siędzę
Starszak chodzi do przedszkola ( teraz ferie ma)


Dziewczyny ale jestem dobra:eek:
Wczoraj pisałam wam że ide na wizytę ;) Poszłam i cały gabinet zamknięty
Wróciłam do domu bo luteina mi się skonczyła i od razu dzwonie do niego ale nie odbierał potem do rejestratorki i co się okazało że tydzien się do mnie dodzwonić nie mogli bo mam dwa numery a podałam ten który akurat mam wyłączony i karta leżała sobie:confused2: Wypadł mu dyżur w szpitalu i nie przyjmował tego dnia
Mówiła ze się martwili ze coś mi się stało i już nie wiedzieli czy jechać do mnie:zawstydzona/y:

Ale wstyd:sorry:

Poszłam do niego do szpitala od razu i dał receptę na lutę a wizyta w czwartek
 
Ja z kolei mam zwolnienie od dzis do czwartku włącznie. Muszę sobie odpocząć, bo ostatnio sobie narzuciłam chyba trochę duże tempo i też mam problemy ze spaniem (budzę sie po kilka razy w nocy). Dużo zarazków też fruwa w robocie - co chwilę ktoś chory więc dobrze się na chwilę odizolować.
 
reklama
Do góry