reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Kagusia - pewnie się kręci w brzuchu i czujesz jak Ci kopie w konkretną stronę, a jak w inne to nie.

Angi - ciekawe z tym laryngologiem, fajnie że pomogło:)

Ja czułam te ruchy tak 5 palców poniżej pępka i niżej. Za jakieś 5 tygodni to już wszystkie będziemy czuć:)
 
No u mnie to trwało 15 min i koniec. A od czego to zależy ? Później będziemy czuć każdy ruch dziecka ? ( pytam mam w kolejnej ciąży )

Mnie znowu dopadł okropny ból głowy :/ a zaraz musze się zbierac i uciekam do kardiologa. Jak pomyślę ze mam umowiona wizytę na 16.40 a tak jest 30 mocherow które siedzą tam od tak, to jeszcze bardziej boli mnie głowa :o jestem więcej niż pewna, że nikogo nie będzie interesować moja umowiona godzina skoro one tam siedzą od 7 rano ;( no masakra poprostu..
 
Kagusia - pewnie się kręci w brzuchu i czujesz jak Ci kopie w konkretną stronę, a jak w inne to nie.

Angi - ciekawe z tym laryngologiem, fajnie że pomogło:)

Ja czułam te ruchy tak 5 palców poniżej pępka i niżej. Za jakieś 5 tygodni to już wszystkie będziemy czuć:)

w sumie masz chyba racje bo przeważnie czuje z lewej strony :) na więcej widocznie też musze jeszcze poczekac..
 
Witajcie :)! baaaaardzo dawno mnie tu nie było, bo miałam straszny młyn w pracy, a w domu - wiadomo - nigdy na nic czasu nie ma. Teraz mam troszkę luzu, pobieżnie przejrzałam kilka ostatnich stron (bo nie sposób nadrobić od grudnia :cool:) i postanowiłam skrobnąć do Was....moja ciąża przebiega w miarę spokojnie, choć zupełnie inaczej i chyba ciężej niż pierwsza albo może po prostu juz nie pamiętam jak to było :).płci Astronauty jeszcze nie znamy, ale w głębi duszy mam nadzieję, że będzie druga córa :)...czas pokaże....może już w ten czwartek lub najbliższy wtorek :).

Póki co to tyle, pozdrawiam Was serdecznie!witam dziewczyny, z którymi nie miałam jeszcze okazji się "spotkać"! mam nadzieję, że uda mi się teraz częściej udzielać i być bardziej na bieżąco :).
 
No u mnie to trwało 15 min i koniec. A od czego to zależy ? Później będziemy czuć każdy ruch dziecka ? ( pytam mam w kolejnej ciąży )

Mnie znowu dopadł okropny ból głowy :/ a zaraz musze się zbierac i uciekam do kardiologa. Jak pomyślę ze mam umowiona wizytę na 16.40 a tak jest 30 mocherow które siedzą tam od tak, to jeszcze bardziej boli mnie głowa :o jestem więcej niż pewna, że nikogo nie będzie interesować moja umowiona godzina skoro one tam siedzą od 7 rano ;( no masakra poprostu..

O tak bardziej intensywnie niż jakieś gilgoty ;) a już pod koniec to cały brzuch będzie się bujał to już nie będa takie kopniaki tylko wyginanie i prężenie malucha :)

Witajcie :)! baaaaardzo dawno mnie tu nie było, bo miałam straszny młyn w pracy, a w domu - wiadomo - nigdy na nic czasu nie ma. Teraz mam troszkę luzu, pobieżnie przejrzałam kilka ostatnich stron (bo nie sposób nadrobić od grudnia :cool:) i postanowiłam skrobnąć do Was....moja ciąża przebiega w miarę spokojnie, choć zupełnie inaczej i chyba ciężej niż pierwsza albo może po prostu juz nie pamiętam jak to było :).płci Astronauty jeszcze nie znamy, ale w głębi duszy mam nadzieję, że będzie druga córa :)...czas pokaże....może już w ten czwartek lub najbliższy wtorek :).

Póki co to tyle, pozdrawiam Was serdecznie!witam dziewczyny, z którymi nie miałam jeszcze okazji się "spotkać"! mam nadzieję, że uda mi się teraz częściej udzielać i być bardziej na bieżąco :).

Hej malf :) Super że wszystko w porządku :) Masz wizytę dwa razy ? Jak tak to faaajnie ci :)))) Ja tak samo czuje się gorzej niż w pierwszej ciąży :/ i pamiętam to ehh totalnie nic mi nie dolegało a teraz ledwo łażę, zgaga męczy, ospałą jestem Masakra :/ cieszę się że nie mam mdłości i wymiotów taki plus :)


Dziewczyny tak przypomniałam sobie ;) he he wiecie jak chce wam się siusiu to nigdy tego nie zbywajcie najlepiej żeby pęcherz był zawsze pusty. Mi się to nie zdarzyło ale słyszałam o przypadkach że dziecko sprzedało kopniaczka w pęcherz ;) nom i wiadomo co się wtedy stało :szok::-)
 
Jestem w drugiej ciąży i dalej czekam na pierwsze ruchy chociaż takie pęknięcia bąbelka czuję czasami ale nie wiem czy to jest to:-) bo w pierwszej to raczej były motylki niż takie puknięcia :D
 
reklama
Melduje, że żyje...
Noc to był koszmar córka sobie wymyśliła,że od 0:31 do 3:38 ma zamiar oglądać bajki,więc możecie sobie wyobrazić...
Gorączkę udało się zbić, dalej boli głowa, mam kaszel, i strasznie drażliwy nos :/
Z pozytywnych rzeczy to tyle,że mam super lekarza,dzwonił dzisiaj zapytać jak się czuję...
 
Do góry