reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Juz jestem z Wami :)

Dogadalismy sie ;) Oj jak ja go kocham... Dziubek moj kochany :) Padnieta jestem totalnie bo nad ranem poszlismy spac a dzisiaj od rana szalenstwo ale wszystko ogarnelismy :) i sie wszytsko uklada! A apartament rewelacja! Bardzo zadowleni jestesmy :) A ja sie najbardziej ciesze z KFC w srodku nocy z dostawa do pokoju :D Bylo nam potrzebne takie oderwanie od codziennosci.

Ale Wy sie rozpisalyscie! A niby tylko dzien mnie nie bylo....

Miq kuruj sie i wszystkie choruszki niech sie kuruja i szybciutko zdrowieja!

Witam nowa mamusie :) Czym nas wiecej tym weselej!
 
hej
Ja już po amnio, poszło dobrze, nic właściwie nie czułam, nawet komar mocniej gryzie. A lekarz serduszka złapac nie mógł, tak dzieciątko wierzgało. Lekarz hasło: "człowieku spokojnie" do mojej dzidzi ;-) całe pobieranie płynu trwało 1 minutę. Teraz 3 dni ogromnego uważania na siebie a tak ogólnie jak to powiedział gin ze 2 tyg styl kanapowy - ja się chyba załamię...
Blaksilk super sprawa :-) piękna Hania a lekarz z poczuciem humoru :-)
mili współczuję bólu głowy, pij duuużo wody mineralnej.
miq zdrówka
witamy nową mamusię :-)
 
Kati a znacie plec? No to dobrze, ze cale badanie tak spokojnie przebieglo :) Teraz trzeba byc dobrej mysli :)
 
miq Rutinoscorbin możesz 3x1 spokojnie brać. Przy plamieniach brałam nawet 3x2 tabl.

kati dobrze, że już po. Teraz 2-3 tyg szbko zlecą :)
 
Kati dzielna z Ciebie kobieta. Musi być dobrze! Ostatnio spotkalam się z takim przypadkiem, ze dziewczynie usg genetyczne i test Pappa wyszły beznadziejnie, a amniopunkcja zaprzeczyła złym rokowaniom.
 
reklama
Jak to było z apapapem i rutinoscorbinenem ile można brać?
Mi lekarz powiedział, że w razie czego to paracetamol max 4 tabletki na dobę (po 500mg). Na głowę zrób sobie chłodny okład (nie lodowaty) i niech mąż ci zmienia. No i duuuuużoo pij wody, małymi łykami, ale regularnie. I do lekarza czym prędzej - ale ginekolog to nie wiem czy coś pomoże, to powinien być internista, osłuchać Cię itp.

A ja chyba parę razy poczułam bulgotanie w brzuszku :) To chyba to :) Ale nie codziennie, tak ze 3 razy w ciągu ostatnich kilku dni :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry