reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Kati to powodzenia w czekaniu i uwazaj na siebie

A ja dzis od okulisty dostalam kategoryczny zakaz porodu naturalnego i karteczke do gina ze skierowaniem na cc...a wogole to smiac mi sie chcialo bo najpierw dostalam ochrzan w rejestracji ze nie powinam stac w kolejce bo ja uprzywilejowana i jak mozna to trzeba kożystac:-)nastepnie zamkneli mi gabinet do badan wiec nie mam ich zrobionych i mam sierowanie na laser aby sprawdzić siatkowke i to bez proszenia pilęgniarka wszystko mi zalatwila bo ciązarnym sie nalezy...i jak tu nie lubic czasami NFZ:-)
 
reklama
Migotka to faktycznie położna super Ci się trafiła :))) a czemu źle się czujesz?

hmm... ale ja właśnie napisałam że czuję się nieźle :-) i w sumie tak jest bo jeśli chodzi o dolegliwości typowo ciążowe to za dużo ich nie mam tylko bieganie za córcią mnie trochę męczy a energii to ona ma sporo... na "szczęście" już niedługo idzie do przedszkola więc trochę tam się wyżyje;-)

Czołem Dziewczyny, trzymam kciuki za te co przed wizytami. My juz po :-) W pewnym momencie na wyświetlaczu lekarz napisał imię...

super! gratuluję!

Ja się czuję dobrze chociaż mam kłucia w pochwie a naczytałam się, że to początek skracającej szyjki macicy.
Mam stresa strasznego bo już cały grudzień przeleżałam w szpitalu z powodu odklejającej się kosmówki.
W tym tygodniu też czeka mnie wizyta.

bierzesz już coś na te kłucia? mi się dosyć wcześnie zaczęła skracać szyjka w poprzedniej ciąży i brałam magnez + buscopan rozkurczowo

hej
Ja już po amnio, poszło dobrze, nic właściwie nie czułam, nawet komar mocniej gryzie. A lekarz serduszka złapac nie mógł, tak dzieciątko wierzgało. Lekarz hasło: "człowieku spokojnie" do mojej dzidzi ;-) całe pobieranie płynu trwało 1 minutę. Teraz 3 dni ogromnego uważania na siebie a tak ogólnie jak to powiedział gin ze 2 tyg styl kanapowy - ja się chyba załamię...

super, że już jesteś po i że nie było żadnych komplikacji. 3 tygodnie szybko miną a będziesz mogła się uspokoić na kolejne miesiące



wczoraj późno poszłam spać i dzisiaj cały dzień marzę o łóżeczku... dziewczyny, jak tam Wasze zachcianki ciążowe? macie jakieś? bo ja u siebie nie zauważam specjalnych zachcianek i jem w sumie podobnie jak przed ciążą
 
Kunda dobrze sobie to zalatwilas a ja czekam od listopada... i w marcu ide... A moja cudowna Pani doktor nie przyjmuje prywatnie a innym nie ufam! Moja jest najlepsza ;) Mam nadzieje, ze przy astygmatyzmie nie bedzie takich problemow.
 
Zapomnialam wam napisac :D bylam u laryngologa z tymi zawfotami glowy Przewrocil mnie w prawo w lewo q pwwnym momecie to czulam jal by mi oczy lataly jak w grze jednooki bandyta he he Kazal zadzierac nosa, nie schylac sie,.nie nosic ciezkich rzeczy, spac na lewym boku Podobno kamien mo wypad czy co tam ;)
 
Witam mamuśki!
Dzisiaj się trochę lepiej czuje to pomyślałam sobie, że coś tam naskrobię. Zawsze byłam "niskociśnieniowcem", a wczoraj dziwnie się poczułam, aż mnie w środku telepało,w głowie szumiło, a serce myślałam, że mi wyskoczy. No to bach za ciśnieniomierz a tam 175/115 i 127 puls!. Dzisiaj rano wstałam znowu 160/105. Umówiłam się do lekarza, ale jak poszłam to już było moje standardowe 118/60. I cały ten angielski system... nic się nie dowiedziałam co to mogło być i co dalej robić. Tylko to, że jak znowu mi skoczy to mam dzwonić do położnej. Załamka :(
 
Julia ja mam zawsze książkowe i pod koniec ciąży 140-160\110-130 po porodzie (CC) ręką odjął wiec pewnie dzidziuś cos uciskal jakiś nerw, może u Ciebie jest podobnie?
 
Nie mam pojęcia, mam nadzieję, że to tylko takie jednorazowe bo moja bratowa też miała problemy z ciśnieniem i się okazało, że zatrucie ciążowe. Malutka urodzona 1100g w 31tc przez 4 miesiące walczyła o życie :(
 
reklama
O ja Cię biedna mała ale brawo dla rodziców za wytrwałość i wspólną pracę. No i prze śliczna z niej dziewczynka. Mam nadzieję że ma szanse na normalne życie. Co jak co ale człowiek często nie docenia tego co ma
 
Do góry